skip to content
 
14-06-2022
 .

Zaproszenie do wyrażenia zainteresowania realizacją Programu Szkoleniowego Parlamentu Europejskiego dla Młodych Dziennikarzy

Parlament Europejski  zaprasza do wyrażenia zainteresowania realizacją Programu Szkoleniowego dla Młodych Dziennikarzy, w celu wyłonienia lokalnych organizacji, które będą odpowiedzialne za przeprowadzenie pierwszego modułu Programu w jednym z 10 krajów członkowskich. Polska wraz z dziewięcioma innymi państwami bierze udział w fazie pilotażowej projektu. W przyszłym roku program zostanie rozszerzony na pozostałe kraje UE.

 .

Celem Programu Szkoleniowego jest pogłębienie wiedzy dziennikarzy na tematy związane z Unią Europejską oraz udoskonalenie umiejętności wyjaśniania zawiłych procesów prawnych szerokiej publice.

Niniejsze zaproszenie do wyrażenia zainteresowania jest skierowane do lokalnych podmiotów gospodarczych posiadających udokumentowane doświadczenie w środowisku medialnym oraz w organizowaniu szkoleń dla pracowników mediów. Wybrane organizacje będą odpowiedzialne za przeprowadzenie szkolenia na poziomie krajowym, wybór uczestników i działania informacyjne.

Więcej informacji będzie można znaleźć pod tym adresem: https://www.europarl.europa.eu/contracts-and-grants/pl/grants

Wszystkie dokumenty są dostępne na  stronie internetowej TED e-Tendering:

https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=11242 

Oferenci, którzy chcą uzyskać dodatkowe informacje związane z dokumentami, powinni zadać pytanie w formie pisemnej za pomocą formularza dostępnego w zakładce "Questions and Answers" na stronie TED e-tendering. 

Wszystkie pytania wraz z odpowiedziami będą publikowane w zakładce "Questions and Answers" na stronie TED e-tendering.

 .

Więcej:

 .
Komunikat prasowy Program Szkoleniowy dla Młodych Dziennikarzy [EN]