skip to content
 
08-02-2023
 .

Ostatnie szkolenie online dla wspólnie.eu z cyklu ,,Nie daj się dezinformacji!''

 .

Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce, Fundacji Centrum im. prof. Bronisława Geremka oraz Wojowników Klawiatury serdecznie zaprasza na OSTATNIE szkolenie online z kompetencji medialnych – Nie daj się dezinformacji! odbywające się w ramach projektu wspólnie.eu.

 .
 .

23 lutego 2023 r. (czwartek) w godz. 16:00 - 18:00 spotkamy się online na platformie Zoom.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

Eksperci Wojowników Klawiatury w ciągu dwóch godzin opowiedzą, jak rozpoznać dezinformację, jak działają media społecznościowe i jaki jest ich wpływ na postawy polityczne i społeczne. Wskażą przykłady manipulacji oraz fejków i mitów o UE. Zaprezentują praktyczne narzędzia i metody radzenia sobie z dezinformacją, w tym wiarygodne źródła wiedzy o Unii Europejskiej. Za nami pięć udanych spotkań - to ostatnia okazja, by wziąć udział w szkoleniu z kompetencji medialnych dla wspólnie.eu! 

Rejestracja potrwa do wtorku, 21 lutego 2023 r. (włącznie) lub do wyczerpania miejsc.

Aby zapisać się na zajęcia, wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest członkostwo w społeczności wspolnie.eu działającej pod egidą Parlamentu Europejskiego. Podczas szkolenia zostanie wykonane grupowe zdjęcie. Zapisując się na szkolenie, wyrażasz zgodę na bezpłatne i bezterminowe udostepnienie wizerunku na potrzeby komunikacyjno-informacyjne Parlamentu Europejskiego.  

W razie pytań zachęcamy do kontaktu na adres: fundacja@geremek.pl.

Co jeszcze można zyskać, uczestnicząc w szkoleniu?

  • Każdy uczestnik i uczestniczka otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu.
  • Podczas wydarzenia odbędzie się prezentacja działań wspolnie.eu oraz quiz wiedzy o Parlamencie Europejskim i dezinformacji z upominkami dla zwycięzców.

W ramach wprowadzenia do tematu zachęcamy do wysłuchania  podcastu „Halo, tu Europa” pt. „Kompas Strategiczny - nasze bezpieczeństwo w UE”.

Zapraszamy do zapisów i udziału w wydarzeniu! Do zobaczenia 23 lutego 2023 r.!

 .

Więcej informacji:

 .
Platforma internetowa społeczności wspólnie.eu
Grupa społeczności wspólnie.eu na Facebooku