skip to content
 

Dla mediów

 

Wydarzenia


Tutaj znajdziecie Państwo o imprezach dla mediów organizowanych przez Biuro PE: konferencjach prasowych, seminariach, warsztatach, wizytach studyjnych w Parlamencie Europejskim, webinariach, programie wyjazdów na sesje plenarne..
 

Sesje plenarne


Tu znajdują się zapowiedzi sesji plenarnych PE, odnośniki do agendy nadchodzących sesji, kalendarz prac PE i informacje o programie wyjazdów dziennikarzy na sesje plenarne, odnośnik do formularza akredytacji w Parlamencie Europejskim..
 

Przydatne materiały


Tutaj możecie Państwo subskrybować komunikaty prasowe o działaniach Parlamentu, pobrać elektroniczną wersje "Przewodnika dla dziennikarzy po PE", znaleźć odnośniki do najważniejszych informacji na temat działalności PE.
 

Usługi audiowizualne


Informacje o usługach świadczonych przez dział audiowizualny w PE: o tym jak wynająć studio radiowe, telewizyjne lub internetowe, jak skorzystać z pomocy ekipy telewizynej na terenie Parlamentu, gdzie znaleźć darmowe zdjęcia, nagrania video i audio z działań parlamentu, jak transmitować na żywo wydarzenia odbywające sie w PE.
 .
 .
 .
 

NASZ ZESPÓŁ

 

Łukasz Kempara

Attaché prasowy
 
 
 

Bartosz Ochapski

Attaché prasowy
@Bartek_Ochapski (Twitter)