skip to content
 

Zaproszenia

Już w sobotę 7 maja zapraszamy na Dzień Europy w Łazienkach Królewskich w Warszawie i na Placu Solnym we Wrocławiu! Przygotowaliśmy dla Was m.in. Strefę Europejską z atrakcjami dla uczestników w każdym wieku, grę miejską #OdkrywcyEuropy oraz specjalny koncert muzyki klasycznej w wykonaniu kwartetu smyczkowego Warsaw String Quartet.
Gra miejska, koncert i kino plenerowe - Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej oraz Biura Parlamentu Europejskiego w Warszawie i Wrocławiu wraz z Polską Fundacją im. Roberta Schumana zapraszają na tegoroczne obchody Dnia Europy.
Z okazji wręczenia Nagrody im. Sacharowa 2021 Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na debatę „Współcześni Don Kichoci. O co walczą sygnaliści?”. Debata odbędzie się 1 grudnia o godz. 18.00 w Muzeum Etnograficznym w Warszawie, ul. Kredytowa 1.
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce wraz z Fundacją Instytut Spraw Publicznych zaprasza do udziału w debacie online „Prawa reprodukcyjne kobiet w Unii Europejskiej: dylematy i wyzwania”, która odbędzie się w środę, 17 listopada o godzinie 17:00.
W ramach inicjatywy wspolnie.eu serdecznie zapraszamy wolontariuszy i wolontariuszki oraz inne zainteresowane osoby do udziału w Narodowym Hackathonie Obywatelskim w Europie Środkowo-Wschodniej „EuroChangeMakers”. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 25 października 2021 r. o godz. 10.00 na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie.
Weź udział w webinariach dla nauczycielek i nauczycieli!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce wraz z Fundacją Polskie Forum Migracyjne zapraszają nauczycielki i nauczycieli do udziału w webinariach organizowanych w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków 2021 pt. „TIKi i triki w warsztacie językowca”.
Weź udział w grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” w Lublinie!
Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” organizowanej przez Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce w ramach projektu dla społeczności wspolnie.eu. Partnerem wydarzenia jest Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. 
Weź udział w grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” w Katowicach!
Zapraszamy do udziału w grze miejskiej „Europejski Zielony Ład” organizowanej przez Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce w ramach projektu dla społeczności wspolnie.eu.
Zapraszamy na bezpłatne pokazy w ramach 15. Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym.
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na projekcje filmów „Kolektyw”, laureata tegorocznej Nagrody Publiczności LUX Parlamentu Europejskiego oraz „Na rauszu” i „Boże Ciało”, finalistów tejże Nagrody, w ramach 15. Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny. Projekcje odbędą się w Kinie Lubelskim.
Weź udział w debacie obywatelskiej online!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na debatę obywatelską z udziałem posłów do Parlamentu Europejskiego prof. Danuty Hübner i Włodzimierza Cimoszewicza, która odbędzie się w środę 23 czerwca o godz. 18:30. Polscy delegaci do sesji plenarnej Konferencji w sprawie przyszłości Europy będą dyskutować z obywatelami o tym, czego oczekują oni od Unii Europejskiej.
Weź udział w warsztatach wspólnie.eu!
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza wolontariuszy i wolontariuszki wspolnie.eu oraz inne zainteresowane osoby do udziału w warsztatach online na temat europejskiej strategii zrównoważonego rolnictwa w szerokim kontekście Europejskiego Zielonego Ładu, w tym w szczególności roli, jaką odgrywa w nim Parlament Europejski.