skip to content
 
 
 
27-08-2020
 .

Wystartuj w Biegu dla Europy 2020!

 .

Od 31 sierpnia do 27 września Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza do udziału w wyzwaniu biegowym „Bieg dla Europy 2020”. Do pokonania 70 kilometrów w 27 dni.

 .
Wystartuj w Biegu dla Europy 2020!
Wystartuj w Biegu dla Europy 2020!
 .

Bieg dla Europy 2020 to wydarzenie dla wszystkich – nawet tych, którzy na co dzień nie uprawiają sportu. Poza biegaczami mogą wziąć w nim udział fani nordic walking lub osoby znajdujące się na kwarantannie, które użyją do tego domowej bieżni. To również wyzwanie dla miłośników spacerów oraz górskich wypraw.

Aby wziąć udział dołącz do wyzwania „Bieg dla Europy 2020” w aplikacji Endomondo oraz zarejestruj się na stronie dostartu.pl.

Po otrzymaniu maila zwrotnego z numerem startowym do samodzielnego wydrukowania wystarczy przypiąć go do koszulki i rozpocząć wyzwanie! Pamiętaj, aby podzielić się z nami swoimi wynikami w mediach społecznościowych. Podczas wyzwania zrób selfie z widocznym numerem startowym i wrzuć je na swój profil razem z hashtagami #biegdlaeuropy2020 oraz #SOTEU. Oznacz w poście znajomych i zachęć ich do udziału w Biegu dla Europy 2020!

 .

Nagrody

 .

Na uczestników czekają nagrody: 500 pierwszych osób, które ukończą wyzwanie, otrzyma pakiet w postaci pamiątkowego medalu, pasa na numer startowy i komina sportowego oraz drukowane materiały informacyjne na temat pracy Parlamentu Europejskiego. Dla 10 osób, które pokonają najdłuższy dystans w trakcie całej akcji, przewidziana jest statuetka z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem oraz dystansem pokonanym w trakcie całego wyzwania, a także roczny dostęp do aplikacji Endomondo Premium. Oprócz tego każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat ukończenia wyzwania w formie cyfrowej.

Po zakończeniu imprezy pakiety zostaną doręczone pod zadeklarowane przy rejestracji adresy za pomocą firmy kurierskiej.

W trakcie trwania wydarzenia, na facebookowym profilu Biura Parlamentu w Polsce będą pojawiać się konkursy i mini wyzwania, dlatego warto tam zaglądać!

Wyzwanie Bieg dla Europy 2020 zwraca uwagę na bieżące wyzwania stojące przed Unią Europejską. Celem wydarzenia jest informowanie o działaniach podjętych przez Unię Europejską w ramach walki z pandemią COVID-19, oraz o debacie na temat stanu i przyszłości Unii Europejskiej.

 .

Więcej informacji:

 .
Wydarzenie na Facebooku - Bieg dla Europy 2020
Wyzwanie „Bieg dla Europy 2020” w aplikacji Endomondo
Rejestracja na stronie dostartu.pl