skip to content
 
 
 .

Najnowsze informacje

Debata o stanie Unii Europejskiej w roku 2022 ​
14 września posłowie i posłanki do PE ocenią prace Komisji, aby upewnić się, że jej działania są odpowiedzią na najważniejsze potrzeby Europejczyków. Tę debatę możesz śledzić na żywo!
„Aida”, „Wielka wolność” i „Przeżyć” na Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym
Biuro Parlamentu Europejskiego w Polsce zaprasza na projekcje filmu „Aida”, laureata tegorocznej Nagrody Publiczności LUX Parlamentu Europejskiego oraz dwóch filmów-finalistów tejże Nagrody: „Przeżyć” i „Wielka wolność”, w ramach 16. Festiwalu Filmu i Sztuki „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny.
Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny (EKES) zaprasza we wtorek, 19 lipca (9:30-17:00) do Centrum Kongresowego w Krakowie na konferencję „Pomoc dla Ukrainy, jej odbudowa i europejska perspektywa”.
W dniach 18-20 lipca w Warszawie przebywać będzie delegacja Komisji Kontroli Budżetowej PE. Celem wizyty jest uzyskanie wglądu w zarządzanie i dystrybucję funduszy unijnych.
Pod kierunkiem wykładowczyni i wolontariuszki wspolnie.eu Angeliki Gieraś z Uniwersytetu Warszawskiego grupa studentek i studentów europeistyki zaangażowała się w debatę o Unii Europejskiej i stworzyła rekomendacje dla Konferencji w sprawie Przyszłości Europy (CoFoE). We współpracy z Biurem Parlamentu Europejskiego w Polsce uczestniczki projektu i wolontariuszki wspolnie.eu, Julia i Zuzanna, podzieliły się swoimi doświadczeniami z proeuropejskiej działalności w mediach społecznościowych Parlamentu Europejskiego.
Więcej aktualności