Indekss 
 Pilns teksts 
Debates
Pirmdiena, 2009. gada 4. maija - Strasbūra Publikācija "Eiropas Kopienu Oficiālajā Vēstnesī"

13. Darba kārtība
Visu runu video
PV
MPphoto
 

  Mary Lou McDonald, GUE/NGL grupas vārdā . – Priekšsēdētāja kungs, savas grupas vārdā es pieprasu izņemt šo ziņojumu kopumu no šīs sēdes darba kārtības. Manuprāt, Eiropas Parlamentam ir jāizrāda zināma pazemība un cieņa pret demokrātisko procesu. Mēs visi zinām, ka Īrija ir noraidījusi Lisabonas līgumu, tādēļ es esmu pārsteigta, ka Eiropas Parlaments neatlaidīgi cenšas diskutēt par šo jautājumu.

Tas nav demokrātiski piemēroti, ka Eiropas Parlaments neņem vērā Īrijas spriedumu vai ka Eiropas Parlaments tiek izmantots, lai izdarītu spiedienu uz Īriju turpmākajos mēnešos, lai pieņemtu līgumu, kas acīmredzot nav mūsu interesēs vai Eiropas iedzīvotāju interesēs. Es atgādinu deputātiem, ka Īrija un tikai Īrija demokrātiski balsoja par šo līgumu un iedzīvotāji, pieņemot demokrātisku lēmumu, to noraidīja.

Šobrīd, dažas nedēļas pirms Eiropas vēlēšanām, kad jautājums par mūsu demokrātijas kvalitāti ir tik svarīgs, es lūdzu izņemt šos ziņojumus no darba kārtības un drīzāk pievērst uzmanību ekonomiskiem jautājumiem un bezdarba jautājumam, kas patiešām ietekmē mūsu iedzīvotājus.

 
Pēdējā atjaunošana - 2009. gada 8. septembraJuridisks paziņojums