Díospóireachtaí
Aimsíodh 183 toradh le haghaidh"6ú téarma parlaiminteach, Claeys Philip"  
Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).
16 17 18 19
Explanations of vote
P6_CRE(2005)12-13
Tuesday, 13 December 2005
html 
Explanations of vote
P6_CRE(2005)12-01
Thursday, 1 December 2005
html 
Explanations of vote
P6_CRE(2005)10-26
Wednesday, 26 October 2005
html 
Explanations of vote
P6_CRE(2005)10-13
Thursday, 13 October 2005
html 
Opening of negotiations with Turkey - Additional Protocol to the EEC-Turkey Association Agreement
P6_CRE(2005)09-28
Wednesday, 28 September 2005
html 
Explanations of vote
P6_CRE(2005)09-27
Tuesday, 27 September 2005
html 
Liberty and security
P6_CRE(2005)09-07
Wednesday, 7 September 2005
html 
Relations between the EU, China and Taiwan and security in the Far East
P6_CRE(2005)07-06
Wednesday, 6 July 2005
html 
Explanations of vote
P6_CRE(2005)06-09
Thursday, 9 June 2005
html 
Explanations of vote
P6_CRE(2005)06-08
Wednesday, 8 June 2005
html 
16 17 18 19
Fógra dlíthiúil