Díospóireachtaí
Aimsíodh 206 toradh le haghaidh"6ú téarma parlaiminteach, Hökmark Gunnar"  
Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Explanations of vote
P6_CRE(2007)04-25
Wednesday, 25 April 2007
html 
A6-0054/2007
Order of business
P6_CRE(2007)04-23
Monday, 23 April 2007
html 
Future of European aircraft construction (debate)
P6_CRE(2007)03-14
Wednesday, 14 March 2007
html 
Explanations of vote
P6_CRE(2007)03-13
Tuesday, 13 March 2007
html 
A6-0033/2007
Corporate social responsibility (debate)
P6_CRE(2007)03-12
Monday, 12 March 2007
html 
Explanations of vote
P6_CRE(2007)02-14
Wednesday, 14 February 2007
html 
A6-0020/2007
Preparations for the European Council (8-9 March 2007) (debate)
P6_CRE(2007)02-13
Tuesday, 13 February 2007
html 
Climate change (continuation of debate)
P6_CRE(2007)01-31
Wednesday, 31 January 2007
html 
Explanations of vote
P6_CRE(2007)01-18
Thursday, 18 January 2007
html 
A6-0481/2006
Programme of the German presidency (debate)
P6_CRE(2007)01-17
Wednesday, 17 January 2007
html 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Fógra dlíthiúil