Díospóireachtaí
Aimsíodh 125 toradh le haghaidh"7ú téarma parlaiminteach, Belet Ivo"  
Tá cuid de na doiciméid seo nach bhfuil ar fáil i do theanga, mar sin rinneadh leagan i dteanga eile a mholadh go huathoibríoch. Taispeáintear iad sin le deilbhín a léiríonn an leagan sa teanga mholta (e.g.: ).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
EU trade negotiations with Japan (debate)
P7_CRE(2012)10-23
Tuesday, 23 October 2012
html 
Explanations of vote
P7_CRE(2012)09-11
Tuesday, 11 September 2012
html 
A7-0265/2012
Explanations of vote
P7_CRE(2012)07-04
Wednesday, 4 July 2012
html 
A7-0204/2012
Conclusions of the European Council meeting (28-29 June 2012) (debate)
P7_CRE(2012)07-03
Tuesday, 3 July 2012
html 
Preparation for the European Council meeting (28-29 June 2012) - Multiannual financial framework and own resources (debate)
P7_CRE(2012)06-13
Wednesday, 13 June 2012
html 
EU trade negotiations with Japan (debate)
P7_CRE(2012)06-11
Monday, 11 June 2012
html 
Explanations of vote
P7_CRE(2012)05-24
Thursday, 24 May 2012
html 
RC-B7-0235/2012
Preparation of the informal European summit - Investment, growth and jobs (debate)
P7_CRE(2012)05-22
Tuesday, 22 May 2012
html 
Explanations of vote
P7_CRE(2012)05-10
Thursday, 10 May 2012
html 
A7-0149/2012
Explanations of vote
P7_CRE(2012)04-20
Friday, 20 April 2012
html 
A7-0057/2012
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Fógra dlíthiúil