skip to content
 
 
 
Top témy | Priority
 .
 .

Aktivity

Institute for Sustainable Democracy 25. júna zorganizoval konferenciu Budúcnosť Európy Očami Mladých. Na konferencii sa diskutovali témy udržateľná demokracia, zdravie, životné prostredie a vzdelanie.
Kam by mala Európa smerovať, aké výzvy a priority riešiť? Teraz je ten čas, kedy môžete vyjadriť svoj názor a formovať budúcnosť EÚ.
Kancelária EP na Slovensku a Kancelária EP v Českej republike organizujú na pondelok 7. júna od 16:00 do 16:30 online brífing s europoslancami. 
Staršie aktivity
 .

Správy z EP

Kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku pravideľne spolupracuje s regionálnymi médiami a prináša vám najnovšie udalosti a komentáre z Európskej únie a Európskeho parlamentu.
Tohtoročnú Cenu európskeho občana získala za Slovensko platforma Zmudri. Ocitla sa tak medzi 28 laureátmi z 27 krajín Európskej únie. Slávnostné odovzdanie ceny je naplánované na jeseň.
Európsky parlament vo štvrtok dôrazne odsúdil zákon prijatý maďarským parlamentom, ktorý je namierený proti LGBTIQ osobám. Kritizoval tiež demontáž demokracie a právneho štátu v Maďarsku.
Všetky správy
 .

Zaujíma vás, čo je úlohou kancelárií EP? Odpovede nájdete v krátkom videu.