skip to content
 
 
  • Voľby 2019
  • Voľby 2019
 
Top témy | Priority
 .
 .

Pripravujeme

Pozývame Vás na online podujatie „Sacharovova cena 2020: Európsky parlament a ľudské práva“, ktoré sa uskutoční v utorok 8. decembra 2020 od 10.00 do 11.30. Podujatie organizujeme pri príležitosti odovzdávania Sacharovovej ceny za slobodu myslenia, ktorú tento rok Európsky parlament udelil bieloruskej demokratickej opozícii.

Aktivity

Kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku v spolupráci s portálom EURACTIV Slovensko pripravili online diskusiu s názvom ,,Západný Balkán ako súčasť Európy". Diskusia sa uskutočnila vo štvrtok 19. novembra 2020 prostredníctvom online programu Zoom.
Ako zasiahla pandémia koronavírusu do plnenia zelených cieľov? Aká je úloha europarlamentu pri Európskej zelenej dohode? A čo plány z Bruselu znamenajú pre ľudí? O týchto témach sa hovorilo  na online diskusii, ktorú usporiadala v piatok 13. novembra Kancelária EP na Slovensku pod  názvom „Európa v klimatickej pohotovosti - Ako prispievame k riešeniu globálnej ekologickej krízy?“ S poslancami EP diskutovali  najprv študenti a verejnosť a následne odborníci.
Kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku dnes zorganizovala online briefing na tému monitoringu právneho štátu s podpredsedníčkou Európskej komisie Věrou Jourovou a poslancom Európskeho parlamentu Michalom Šimečkom.
Staršie aktivity
 .

Správy z EP

Prinášame vám reakcie poslancov na dianie v Európskom parlamente počas druhej novembrovej plenárnej schôdze v Bruseli.
Prinášame vám reakcie poslancov na dianie v Európskom parlamente počas druhej novembrovej plenárnej schôdze v Bruseli.
Prinášame vám reakcie poslancov na dianie v Európskom parlamente počas druhej októbrovej plenárnej schôdze v Bruseli.
Všetky správy
 .

Zaujíma vás, čo je úlohou kancelárií EP? Odpovede nájdete v krátkom videu.