skip to content
 
 
  • Cena Karola Veľkého 2018
  • Voľby 2019
 
Top témy | Priority
 .
 .

Pripravujeme

Kancelária Európskeho parlamentu organizuje ďalšie diskusné fórum tentokrát na tému dezinformácie.  

Aktivity

Olympiáda ľudských práv (OĽP) získala Cenu európskeho občana za rok 2020. Ocitne sa tak medzi ďalšími laureátmi zo všetkých krajín Európskej únie. Rozhodla o tom porota súťaže zložená z poslancov Európskeho parlamentu, zástupcu národnej občianskej spoločnosti a zástupcu národnej mládežníckej organizácie.

Lux Film Days

08-01-2021

Filmové dni "Lux Film Days" sa na Slovensku prvýkrát uskutočnili online, od 27. do 30. januára na platforme Kino doma (www.kino-doma.sk), vďaka ktorej bolo možné virtuálne navštíviť kino so všetkým, čo k tomu patrí.
Nová kapitola kampane tentorazidemvolit.eu začína práve teraz a volá sa spolocne.eu!
Staršie aktivity
 .

Správy z EP

Poslanci EP dnes diskutovali so zástupcami farmaceutických spoločností, komisárom EK pre vnútorný trh Thierrym Bretonom a komisárkou pre zdravie Stellou Kyriakides o tom, ako zvýšiť výrobu a zlepšiť dodávku vakcín COVID-19. Členovia výborov pre verejné zdravie (ENVI) a priemysel, výskum a energetiku (ITRE) si vypočuli zástupcov farmaceutického priemyslu - AstraZeneca, Moderna, Novavax, CureVac, Johnson&Johnson, Pfizer Group, Sanofi  - zapojených do vývoja, výroby a nasadenia portfólia vakcín EÚ proti COVID-19.
Pandémia Covid-19 posilnila presvedčenie občanov, že Európska únia je tým správnym miestom na nachádzanie efektívnych riešení koronakrízy a jej dopadov.
Všetky správy
 .

Zaujíma vás, čo je úlohou kancelárií EP? Odpovede nájdete v krátkom videu.