skip to content
 
 
 

Úvodné Kick-off podujatie k spusteniu platformy spolocne.eu

08-01-2021

Nová kapitola kampane tentorazidemvolit.eu začína práve teraz a volá sa spolocne.eu!

Rok 2018 a prvá polovica roka 2019 sa niesli v znamení kampane tentorazidemvolit.eu, celoeurópskej informačnej kampane, ktorú viedol Európsky parlament spoločne s dobrovoľníkmi, aktivistami a partnermi s cieľom zvýšiť povedomie o dôležitosti Európskeho parlamentu a dosiahnuť vyššiu účasť v európskych voľbách v máji 2019. Počas kampane sa vybudovala veľká a silná komunita občanov, najmä mladých ľudí, ktorí svojou obetavou a neúnavnou prácou, entuziazmom a nadšením dosiahli na Slovensku oveľa viac ako len zvýšenie volebnej účasti.


Chceme, aby komunita, ktorú sme spoločne vytvorili zostala aj naďalej verná Európskej únii a hodnotám demokracie, slobody, rovnosti, dôstojnosti, ľudských práv a právneho štátu, ktoré Únia zosobňuje. Práve na to je tu nová platforma pre dobrovoľníkov a aktivistov spolocne.eu. Platforma predstavuje paneurópsku komunitu, ktorá podporuje zapojenie všetkých do demokratických procesov a vytvára lepšiu budúcnosť v Európskej únii.


Pri príležitosti spustenia tejto novej platformy Vás na začiatku nového roka srdečne pozývame na úvodné Kick-off podujatie, ktoré sa uskutoční online vo štvrtok 14. januára 2021 od 14:00 do 15:00 hod. prostredníctvom online aplikácie - link Vám zašleme pred konaním podujatia po Vašej registrácii na: http://bit.ly/2XlaT3I


Čo Vás na našom Kick-Off podujatí čaká?

• Zaujímavé prezentácie našich vzácnych hostí – troch najaktívnejších dobrovoľníkov z kampane tentorazidemvolit.eu Lucie, Marca a Milana – o tom, čo pre nich znamená dobrovoľníctvo, aké výhody a výzvy prináša, aké je to byť dobrovoľníkom v európskych záležitostiach a aké bolo pracovať v kampani pred poslednými európskymi voľbami v roku 2019.

• Dozviete sa, aké možnosti pre aktivistov ponúka novovzniknutá platforma spolocne.eu.

• Zistíte, aké aktivity a príležitosti pre dobrovoľníkov pripravuje Kancelária Európskeho parlamentu na Slovensku na najbližší rok.

• A samozrejme zodpovieme na všetky Vaše otázky a podnety!


Registrovať sa môžete prostredníctvom registračného okna na stránke http://bit.ly/2XlaT3I alebo zaslaním emailu na adriana.ciefova@europarl.europa.eu


Tešíme sa na Vás vo štvrtok 14. januára o 14:00!