skip to content
 
 
 

Prihlasovanie na European Youth Event 2020

10-01-2020

Nepremeškajte prihlasovanie na European Youth Event #EYE2020, ktorý sa uskutoční 29. - 30. mája v Európskom parlamente v Štrasburgu.

Na webovej stránke EYE2020 sú účastníkom k dispozícii dve otvorené výzvy.

Aktívne podporiť EYE2020 môžete aj ako dobrovoľník a pridať sa k takmer 300-člennej skupine mladých a ambicióznych ľudí zo všetkých kútov Európy. Okrem jedinečnej a hodnotnej skúsenosti, dostanete príležitosť prispieť k organizácii udalosti určenej práve pre vašu vekovú kategóriu.

Registrácia skupín je otvorená do 29.2.2019 na eye2020.eu

Na základe už ukončenej výzvy na získanie finančného príspevku k účasti na EYE2020 boli za Slovensko vybrané dve skupiny. Týmto by sme radi zagratulovali skupinám Slovak Anti-poverty Network a CROWS.

EYE je podujatie, na ktorom sa každé dva roky spájajú tisíce mladých ľudí z Európskej únie i mimo nej, aby sa podelili o svoje názory na budúcnosť Európy. Štvrtý ročník sa uskutoční v sídle Európskeho parlamentu v Štrasburgu. Po podujatí sú myšlienky a nápady mladých ľudí prezentované v správe distribuovanej všetkým poslancom EP. Navyše, niekoľko účastníkov bude mať možnosť prezentovať najpokrokovejšie nápady priamo poslancom v parlamentných výboroch na takzvanom "vypočutí mládeže".

European Youth Event 2020