skip to content
 
 
 
Top témy | Spravodajstvo | Európsky parlament
 .

Správy z EP

Európsky parlament je odhodlaný pomôcť európskym krajinám bojovať s koronavírusom a riešiť socio-ekonomické dopady krízy. Dňa 26. marca sa bude konať plenárne zasadanie, na ktorom by mal EP schváliť legislatívu zameranú na pomoc v boji proti následkom pandémie.
Preseda EP Davis Sassoli
„Takejto kríze sme nečelili od konca 2. svetovej vojny“ – odznelo z úst predsedu EP Davida Sassoliho. Sľubuje, že EP bude urýchlene pracovať na súbore opatrení v súvislosti s ochorením COVID-19 predložených Európskou komisiou.
Všetky správy
 .

Aktivity

Príhovor D. Hochela na veľtrhu Študenti-Podniky-Univerzity
Kancelária Európskeho parlamentu sa zúčastnila veľtrhu Študenti - Podniky - Univerzity, ktorý sa konal v utorok 3. marca na pôde Univerzity Komenského v Bratislave. Cieľom 9. ročníka Fóra „Študenti - Podniky - Univerzity" bolo prepojenie študentov s podnikateľským prostredím.
Keďže nás zaujíma, čo vám osobne prinieslo členstvo v Európskej únii, pripravili sme si pre vás malú súťaž. Podeľte sa s nami na Instagrame o vašu skúsenosť a zapojte sa do súťaže o ruksak plný darčekov. Ak ste tak ešte nespravili, tak šup, šup na náš profil. Súťaž trvá do 21. februára 2020.
Všetky aktivity
 .

Zaujíma vás, čo je úlohou kancelárií EP? Odpovede nájdete v krátkom videu.