Vietiniai renginiai: Nekantriai laukiame jūsų!

Prieš diskusijas dėl Europos Sąjungos padėties visoje Europoje vyks daugiau nei 150 vietinių renginių. Sužinokite apie arčiausiai jūsų vyksiančius renginius ir dalyvaukite juose. Savo klausimus per internetu ir ne internetu vyksiančius susitikimus tiesiogiai užduokite savo išrinktiems atstovams.

Lietuva, Vilnius

Gedimino pr. 16 (įėjimas iš Vilniaus g. pusės)
Vilnius LT-01103
epvilnius@europarl.europa.eu 
#KartuESameStipresni

Pasakojimai

Mūsų pastangos įveikti krizę.
 • Deimantė Miromčikaitė

  ES man – fundamentalių žmogaus teisių ir laisvių puoselėjimas, todėl visai ES linkiu ir toliau tuo rūpintis kitais metais.

  Deimantė, Lietuva
 • Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos moksleiviai

  Europa mums yra lygybė, laisvė ir bendravimas. Pagrindinis mūsų noras - galimybė nemokamai studijuoti Europoje, dar didesnė „Erasmus +“ programa. Ateinančiais metais norėtume palinkėti vienybės ir kantrybės visiems gydytojams, slaugytojams ir kitiems medicinos srities darbuotojams. Kartu mes esame stipresni.

  Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos moksleiviai, Lietuva
 • Meilutė Parnarauskienė

  ES yra svarbi, nes jaučiuosi laisva, lygiavertė ir lygiateisė pilietė, galinti laisvai keliauti, kvėpuoti ir šypsotis visose Europos Sąjungos šalyse. Iš ES ir MEPų tikiuosi susiklausymo, sprendžiant svarbius politinius, ekonominius ir socialinius sprendimus. Tolerancijos vieni kitų nuomonėms ir pažiūroms. Ir kad klestėtų kultūra!

  Meilutė, Lietuva