Prenumeruokite ir gaukite e. pranešimus

Europos Parlamentas siūlo nemokamą elektroninės registracijos paslaugą, kuri suteiks Jums galimybę gauti automatinius el. pašto pranešimus, kai tik kurie nors mūsų svetainės puslapiai bus papildomi nauja informacija. Taip galėsite būti informuojamas Jus dominančiais klausimais ir neturėsite eiti į svetainę ir tikrinti, ar nėra atnaujinimų.

Jei norite užsiregistruoti, kad Jums būtų teikiama ši paslauga, turite nurodyti savo el. pašto adresą. Jis bus naudojamas tik siunčiant Jums pageidaujamo turinio informaciją arba kai norėsite atsiversti savo registracijos profilį (jį galite apsaugoti slaptažodžiu).

Šios nemokamos registracijos paslaugos sričiai priklausančių temų skaičius ilgainiui gali kisti, taigi nuolat pasitikrinkite, ar neatsirado papildomų temų.

Ar norėtumėte užsiregistruoti?

Jei norite gauti el. pašto pranešimus, kai svetainė papildoma informacija Jūsų pasirinktomis temomis, užsiregistruokite ir pasirinkite temas.

Jau esate užsiregistravęs?/Jau užsiregistravote?

Visada galite užsiregistruoti, jei norite gauti papildomo turinio informaciją, arba panaikinti registraciją. Galite atsiversti savo vartotojo profilį ir pakeisti el. pašto adresą, temas, kuriomis esate užsiregistravęs gauti naują informaciją, arba pašalinti savo el. pašto adresą iš šios paslaugos.

Jums reikia pagalbos?

Jei Jums reikia pagalbos arba turite pasiūlymų el. pašto pranešimų paslaugų klausimu, rašykite webmaster@europarl.europa.eu

Registruotis 

ARBA

Prisijungti