Audio podcasty

Prostřednictvím podcastů Vám budou automaticky doručovány nejnovější relace programů, k jejichž odběru jste se přihlásili, jakmile budou tyto relace k dispozici. K využívání této služby je zapotřebí přihlásit se k odběru podcastu, podobně jako k oběru časopisu. Toto přihlášení je bezplatné a může být kdykoli zrušeno. V současné době obsahují podcasty Evropského parlamentu pouze zvuk.

Nejdříve potřebujete program pro příjem podcastů nebo účet u internetového rozhraní pro čtení informačních kanálů. Většina těchto nástrojů je k dispozici zdarma.

Pak stačí zkopírovat adresu RSS vybraného podcastu do zvoleného nástroje a přihlásit se k odběru podcastu. Příslušný program nebo internetová stránka budou schopny samy načíst nově zveřejněné relace vybraného podcastu.

Tematické podcasty EPRS

Poslechněte si výběr podcastů EPRS věnovaných jednotlivým oblastech politiky. Jedná se o důkladnou analýzu různých tematických oblastí politiky EU založenou na objektivním, směrodatném a nezávislém výzkumu.

Podcasty EPRS o vědě a technice

Poslechněte si výběr podcastů přibližujících nejnovější vývoj v oblasti vědy a techniky a dozvíte se více o tom, jak ovlivní náš život a jak se promítne do politik.

Podcasty služby EPRS: Co dělá Evropa pro mě

Přejete si vědět, jaké dopady má Evropská unie na váš každodenní život? Zjistěte, co pro vás Evropa dělá, v našich JEDNOMINUTOVÝCH podcastech.