Tinklalaidės

Tinklalaidžių prenumerata leidžia automatiškai gauti naujausius programos, kurią Jūs užsisakėte, epizodus, kai tik jie pasirodo. Norėdami gauti šias tinklalaides, turite jas užsiprenumeruoti panašiai kaip žurnalą. Ši prenumerata nemokama, be to, kai tik norėsite, galėsite jos atsisakyti. Šiuo metu Europos Parlamentas platina tik prenumeruojamąsias garso tinklalaides.

Jums prireiks tinklalaidės programinės įrangos arba paskyros su internetine sklaidos kanalų skaitytuve. Dauguma šių priemonių yra nemokamos.

Nukopijuokite tinklalaidės sklaidos kanalo adresą į savo pasirinktą programinę įrangą arba internetinę skaitytuvę ir užsiprenumeruokite tinklalaidę. Programinė įranga arba interneto svetainė suras naujus Jūsų pasirinktos tinklalaidės epizodus.

EPRS tinklalaidės politikos temomis

Čia galite pasiklausyti EPRS politikos tinklalaidžių. Nuodugni įvairių aktualių ES politikos sričių apžvalga, pagrįsta objektyviu patikimu ir nepriklausomu tyrimu.

EPRS tinklalaidės mokslo ir technologijų temomis

Pasiklausykite parinktų tinklalaidžių, kuriose pranešama apie naujausius mokslo ir technologijų pasiekimus ir nagrinėjamas jų poveikis mūsų gyvenimui ir politikai.

EPRS tinklalaidės. Ką jūsų labui daro Europa

Ar norėtumėte sužinoti, kokį poveikį Jūsų gyvenimui daro Europos Sąjunga? Apie tai, ką Europa daro Jūsų labui, papasakos mūsų 60 SEKUNDŽIŲ tinklalaidės.