Audio podkāsti

Parakstoties jūs varēsiet automātiski saņemt izvēlēto programmu jaunākos izlaidumus, tiklīdz tie pieejami. Lai saņemtu šos bezmaksas podkāstus, tie jāabonē tāpat kā, piemēram, žurnāls. Abonementu var pārtraukt jebkurā brīdī. Pašreiz Eiropas Parlaments podkāstus izplata tikai audioformātā.

Jums būs vajadzīga podkāstu noklausīšanās programmatūra vai jāatver konts RSS plūsmas lasītājā. Lielākā daļa šo rīku ir bez maksas.

Iekopējiet podkāsta RSS adresi izvēlētajā rīkā un abonējiet šo podkāstu. Tādējādi programmatūra sekos izvēlēto podkāstu jaunākajiem izlaidumiem.

EPRS podkāsti par politiku

Šeit jūs varat noklausīties vairākus EPRS podkāstus par politiku. Padziļināts skatījums uz dažādiem aktuāliem ES politikas virzieniem, pamatojoties uz objektīviem, autoritatīviem un neatkarīgiem pētījumiem.

EPRS podkāsti par zinātni un tehnoloģiju

Aplādes datnes par jaunākajiem zinātnes un tehnoloģijas sasniegumiem, uzsverot ietekmi uz mūsu dzīvi nākotnē un norādot uz īstenotās politikas sekām.

Eiropas Parlamenta Izpētes dienesta podkāsti. Ko jūsu labā dara Eiropa

Vai zināt, kā Eiropas Savienība ietekmē jūsu ikdienas dzīvi? Noklausieties 60 sekunžu podkāstu un uzziniet, ko jūsu labā dara Eiropa.