Audio podcasty

Podcasty umożliwiają automatyczne otrzymywanie najnowszych odcinków wybranych przez siebie programów zaraz po ich udostępnieniu. W tym celu należy „zaprenumerować” podcast, podobnie jak dokonuje się prenumeraty czasopisma. Ta prenumerata jest bezpłatna i można z niej zrezygnować w każdej chwili. Na razie Parlament Europejski publikuje wyłącznie podcasty w formacie audio.

Następnie trzeba zaopatrzyć się w program do odczytu podcastów lub stworzyć konto u internetowego dostawcy czytnika kanałów RSS. Większość tych narzędzi jest dostępna bezpłatnie.

Skopiuj adres RSS podcastu do wybranego wcześniej programu i zaprenumeruj ten kanał RSS. W ten sposób program lub strona internetowa będą same wyszukiwać nowe odcinki wybranego podkastu.

Podcasty EPRS na tematy polityczne

Zapraszamy do wysłuchania wybranych podcastów EPRS dotyczących polityki UE. Dają one pogłębiony obraz różnych aktualnych tematów polityki unijnej, oparty na obiektywnych, wiarygodnych i niezależnych badaniach naukowych.

Podcasty EPRS dotyczące nauki i technologii

Zapraszamy do wysłuchania podcastów poświęconych najnowszym osiągnięciom naukowym i technologicznym, ich wpływowi na nasze życie oraz skutkom politycznym.

Podcasty EPRS: Co Europa robi dla Ciebie

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób Unia Europejska wpływa na Twoje życie codzienne? Posłuchaj naszych 60-SEKUNDOWYCH podcastów i dowiedz się, co Europa robi dla Ciebie.