Zvukové podcasty

Podcasty umožňujú automaticky prijímať najnovšie epizódy programov, ktoré ste si vybrali, hneď ako sú dostupné. Na to je potrebné prihlásiť sa na odber podcastov, tak ako by ste sa prihlásili na odber časopisu. Tento odber je bezplatný a môžete ho kedykoľvek zrušiť. Európsky parlament v súčasnosti poskytuje iba podcasty vo zvukovom formáte.

Budete potrebovať softvér na čítanie podcastov alebo účet u poskytovateľa čítačiek online. Väčšina týchto nástrojov je k dispozícii zadarmo.

Skopírujte adresu informačného kanála RSS do nástroja podľa vlastného výberu a prihláste sa na odber tohto kanála. Týmto spôsobom bude softvér alebo webová stránka sledovať aktualizácie epizód zvoleného podcastu.

Podcasty EPRS na politické témy

Vypočujte si výber podcastov o politike EPRS. Hĺbkový pohľad na rôzne aktuálne oblasti politiky EÚ na základe objektívneho, spoľahlivého a nezávislého výskumu.

Podcasty EPRS z oblasti vedy a techniky

Vypočujte si výber podcastov venovaných najnovšiemu vývoju v oblasti vedy a techniky a dozviete sa, aký dosah bude mať na naše životy a ako ovplyvní politiky.

Podcasty EPRS: Čo Európa robí pre vás

Chcete vedieť, ako Európska únia ovplyvňuje váš každodenný život? V našich 60-SEKUNDOVÝCH podkastoch sa môžete dozvedieť, čo pre vás robí Európa.