Liitu üheskoos.eu kogukonnaga!

Üheskoos.eu on elujõuline ja kasvav kogukond, mis edendab Euroopa demokraatiat ja julgustab inimesi Euroopa Parlamendi 2024. aasta valimistel hääletama.

Mis on üheskoos.eu?


Üheskoos.eu kogukond koosneb inimestest, kes on veendunud, et demokraatia on äärmiselt oluline ja tahavad, et järgmistele Euroopa Parlamendi valimistele eelneksid avatud ja sisukad arutelud. Platvorm liidab inimesi kogu Euroopast, võimaldab neil kohtuda, jagada teadmisi ja omandada uusi oskusi. 

Üheskoos.eu on Euroopa Parlamendi algatus, mille eesmärk on kaasata võimalikult palju inimesi Euroopa demokraatlikku ellu ja innustada neid hääletama 2024. aasta Euroopa Parlamendi valimistel.

Miks peaksid sellega liituma?


Üheskoos.eu koondab inimesi, kes soovivad seista Euroopa demokraatia eest. Meie liikmete hulgas on nii üksikisikuid kui ka kodanikuühiskonna organisatsioone ja noortevõrgustikke.

Ootame liituma igas vanuses vabatahtlikke, samuti ühendusi ja organisatsioone. Pole tähtis, kus sa elad või millega tegeled, oluline on, et jagad meie pühendumust demokraatiale.

Mis on üheskoos.eu eelised?


Üheskoos.eu annab võimaluse suhelda mõttekaaslastega kogu Euroopast, tutvuda nende ideede ja projektidega, kasutada oma sõnaõigust, tutvustada oma tulevikuideid ja suhelda Euroopa poliitikutega. Aitame sul võtta ühendust Euroopa Parlamendi ja selle esindustega kõikjal Euroopas.

Liitu üheskoos.eu kogukonnaga!


Kogukonna liikmena saad teavet põnevatest üritustest, uusimatest projektidest ning leiad koostöövõimalusi üle kogu Euroopa.

Üheskoos demokraatia heaks


Kergesti võib ununeda, et demokraatia vundament on üksikisikud. Mida rohkem inimesi seda toetab, mida rohkem kodanikke valimistel hääletab, seda tugevam on demokraatia. Euroopa Liidu ülesehitamine on pidev protsess. Sama kehtib ka demokraatia kohta.

Usu demokraatiasse ning anna oma hääl Euroopa Parlamendi valimistel.