Kaip stebėti Europos Parlamento rinkimus?

Nekantraujate pamatyti Europos Parlamento rinkimų rezultatus? Stebėkite tiesioginius pranešimus ir reakcijas iš Briuselio ir sekite mus socialiniuose tinkluose.

Europos Parlamento rinkimų plakatas.
Europos Parlamento rinkimai

Įdomu, kokia bus nauja Europos Parlamento sudėtis? Štai keli būdai, kaip galite stebėti kas vyksta.

Rinkimų rezultatų tinklapis


Nuo birželio 9 d., sekmadienio, Europos Parlamentas rinks ir skelbs duomenis rinkimų rezultatų tinklapyje. Galėsite rasti informaciją apie atskiras ES šalis ir suvestinius skaičius ES.

Bus skelbiami rezultatų vertinimai, kurie remsis rinkimų apklausų duomenimis, o preliminarių rezultatų galima tikėtis pasibaigus balsavimui visose ES šalyse.

Tiesioginė transliacija iš Briuselio posėdžių salės


Stebėkite mūsų rinkimų nakties tiesioginę transliaciją iš Briuselio birželio 9 d., sekmadienį, apie 18.30 val. Lietuvos laiku.

Nepraleiskite pirmųjų naujojo Parlamento sudėties vertinimų apie 21.15 val. Lietuvos laiku ir pirmųjų preliminarių rinkimų rezultatų, kurie turėtų pasirodyti apie 00.15 val. Lietuvos laiku.

Taip pat visą naktį stebėkite žinomų politikų reakcijas ir pasisakymus.

Socialiniai tinklai


Norėdami sužinoti naujienas apie rinkimus, taip pat galite sekti mus „Facebook“, „Instagram“, „X“, „YouTube“, „LinkedIn“, „TikTok“, „Threads“ ir „WhatsApp“ platformose.

Dalyvaukite diskusijose naudodami grotažymes #Balsuok, #UseYourVote, #EPrinkimai2024 ir #ES2024.

Balsuokite


Ir svarbiausia – nepamirškite balsuoti ir stiprinti demokratiją. Mūsų rinkimų tinklapyje galite rasti visą svarbią informaciją apie Europos Parlamento rinkimus, kodėl ir kaip balsuoti.

Daugiau apie Europos Parlamento rinkimus