Aparaty w dłoń! Rusza nowa odsłona konkursu na gościnnego fotoreportera PE!

Aparat w dłoni? Przygotuj się! Nasz konkurs na gościnnego fotoreportera wraca w 2015 r., tym razem z okazji Europejskiego Roku Rozwoju! Każdego miesiąca podamy nowy temat. Wyślij swoje zdjęcia i weź udział w konkursie, którego nagrodą jest wycieczka do Strasburga na listopadową sesję plenarną i przeprowadzenie fotoreportażu dla oficjalnej strony PE!

Aparaty w dłoń! Rusza nowa odsłona konkursu na gościnnego fotoreportera PE!
Aparaty w dłoń! Rusza nowa odsłona konkursu na gościnnego fotoreportera PE!

Jak wziąć udział?


Wyślij swoje zdjęcie oraz formularz zgłoszeniowy mailem. Termin nadsyłania prac związanych z pierwszym, styczniowym tematem “Europa w świecie” upływa 31 stycznia o północy!


Spośród nadesłanych zdjęć, komisja wybierze dziesięć najlepszych oraz wybierze zwycięzcę danego miesiąca, który automatycznie stanie się jednym z finalistów konkursu


W tym samym czasie, najlepsze fotografie zostaną opublikowane w naszych mediach społecznościowych, gdzie publika będzie mogła głosować (poprzez kliknięcie „lubię to”) na swoje ulubione ujęcie. Fotografia z największą liczbą „lajków” otrzyma nagrodę publiczności.


Zarówno zwycięzca wyłoniony przez jury, jak i faworyt publiki zostaną zaproszeni na listopadową sesję plenarną PE w Strasburgu i przygotują oficjalny fotoreportaż.


Informacje


Wyślij zdjęcie i formularz (dostępny po prawej stronie) mailem na adres: webcom-flickr@europarl.europa.eu.


Zasady konkursu, wymagania formalne i techniczne (fotografii) oraz reguły dotyczące praw autorskich znajdziesz w linkach po prawej stronie.


Powodzenia!