MOTERYS: tarnybos „Samusocial Brussels“ globojamų moterų portretai 

Spotlight
Nuo 16-10-2020 iki 28-02-2021

MOTERYS: tarnybos „Samusocial Brussels“ globojamų moterų portretai

Briuselis
Parlamentariumas

Penkiolikos moterų, per COVID-19 krizę prisiglaudusių Europos Parlamente, istorijos.

EN, FR, NL

MOTERYS: tarnybos „Samusocial Brussels“ globojamų moterų portretai

Briuselis
Parlamentariumas

Europos Parlamento lankytojų centras Parlamentariumas kartu su humanitarinės pagalbos tarnyba „Samusocial Brussels“ ir Briuselio bendru bendruomeniniu komitetu kviečia į laikinąją parodą „MOTERYS: tarnybos „Samusocial Brussels“ globojamų moterų portretai“.

Joje pasakojamos penkiolikos benamių moterų, pirmaisiais COVID-19 krizės mėnesiais prieglobstį radusių Europos Parlamento Helmuto Kohlio pastate, istorijos. „MOTERYS“ yra fotografo Gaëlio Turine‘o ir žurnalistės Anne-Cécile Huwart darbo rezultatas. Kartu jie įamžino penkiolika istorijų, kurias paženklino ne tik sielvartas ir neviltis, bet ir didžiulis tikėjimas šviesesniu rytojumi.

Paroda vyks nuo 2020 m. spalio 16 d. iki 2021 m. vasario 28 d. Informacija parodoje pateikiama prancūzų ir anglų kalbomis, tačiau naudojantis QR kodu, kurį galima rasti parodos erdvėje, tekstus galima skaityti ir nyderlandų bei vokiečių kalbomis.

Laikinąją parodą „MOTERYS“ lankytojai ras įprastos Parlamentariumo ekspozicijos pabaigoje.
 

Laikinasis „Samusocial Brussels“ centras Europos Parlamente

„Samusocial“ yra skubios humanitarinės pagalbos tarnyba, kuri rūpinasi benamiais ir socialiai pažeidžiamais asmenims bei teikia jiems ambulatorines medicinos pagalbos bei slaugos paslaugas.

Nuo 2020 m. gegužės iki rugpjūčio Europos Parlamento Helmuto Kohlio pastate Briuselyje (Square de Meeûs) veikė benamėms moterims skirtas centras, kurį tarnyba „Samusocial Brussels“ atidarė padedama Briuselio bendro bendruomeninio komiteto. Siekiant parodyti solidarumą ir pasitarnauti visuomenei, prieglobstis Europos Parlamento darbuotojų biuruose buvo suteiktas iš viso 279-ioms moterims.
 

Parlamentariumas

Esplanada „Solidarność 1980“
Rue Wiertz / Wiertzstraat 60
B-1047 Brussels
Belgium

Kaip atvykti

Europos Parlamentas yra šalia stoties „Brussels-Luxembourg“.

Sprendimai akliesiems
Kavinė
Sprendimai kurtiesiems
Restoranas
Bagažo saugykla
Judėjimo negalia
Belaidis internetas

Praktinė informacija