Europos Parlamento plenarinių posėdžių salė 

Europos Parlamento plenarinių posėdžių salė

Briuselis
Plenarinių posėdžių salė

Lankantis plenarinių posėdžių salėje galima puikiai pajusti jaudinančią didžiausio pasaulyje tarptautinio parlamento atmosferą ir sužinoti apie jo galias ir vaidmenį.

30-90'
10-100
24

Europos Parlamento plenarinių posėdžių salė

Briuselis
Plenarinių posėdžių salė

Plenarinių posėdžių salė - Europos demokratijos širdis. Plenarinių sesijų metu čia susirenka  Europos Parlamento nariai ir vyksta didžiausios ir svarbiausios diskusijos. Tai vieta, kurioje vyksta daugybė istorinės svarbos balsavimų, kurie keičia žmonių gyvenimą visoje Europos Sąjungoje. 

Vizitai vyksta visomis 24-iomis ES kalbomis. Vizitai nemokami. Grupėms ir pavieniams lankytojams vizitą reikia užsisakyti iš anksto. Vizitai visapusiškai prieinami neįgaliems lankytojams.

 

Šiuo metu negali apsilankyti plenarinių posėdžių salėje, tačiau siūlomos alternatyvios veiklos virtualioje erdvėje:

Pavieniai lankytojai (dėl Covid-19 sustabdyti)

Pavieniai lankytojai gali apžiūrėti plenarinių posėdžių salę naudodamiesi multimedijos gidu, sudalyvauti trumpame individualizuotame informaciniame pristatyme arba stebėti plenarinio posėdžio eigą. Šie vizitai skirti pavieniams lankytojams, šeimoms ir nedidelėms, daugiausia 9 žmonių grupėms. Jaunesnius nei 14 metų amžiaus vaikus turi lydėti suaugęs asmuo.

Lankantis plenarinių posėdžių salėje, jūs taip pat turėsite galimybę susipažinti su „Susivieniję įvairovėje meno paroda“, kuri yra Europos Parlamento meno kolekcijos, kurioje yra visų valstybių narių meno kūriniai, dalis. Spustelėkite šią nuorodą, kad sužinotumėte daugiau apie meno kolekciją.

 

Multimedijos gidai

Naudodamiesi multimedijos gidu galite norimu tempu apžiūrėti plenarinių posėdžių salę ir sužinoti kaip veikia Europos Parlamentas. Informacija pateikiama 24-iomis oficialiosiomis ES kalbomis. Vizito naudojantis multimedijos gidu trukmė – apie 60 minučių. Atkreipiame dėmesį į tai, kad vykstant plenarinėms sesijoms vizitai naudojantis multimedijos gidu negalimi.

Multimedijos gidą galite atsisiųsti prieš pradėdami savo apsilankymą. Programėlę „EP Visit“ rasite Apple Store ir Google Play.

 

Pokalbiai-informaciniai pranešimai

Pasinaudokite galimybe užduoti klausimą vienam iš mūsų pranešėjų pokalbio-informacinio pranešimo apie Europos Parlamento darbą metu. Pokalbiai-pranešimai vyksta pirmadieniais. Jie trunka apie 60 minučių ir vyksta anglų ir prancūzų kalbomis (pagal galimybes – ir kitomis).

 

Stebėkite plenarinį posėdį (dėl Covid-19 vizitai plenarinių sesijų metu sustabdyti)

Plenarinių sesijų metu tam tikras skaičius vietų paliekamas pavieniams lankytojams, kurie gali valandą stebėti posėdį. Lankytojai įleidžiami atsižvelgiant į laisvų vietų skaičių. Briuselyje vykstančių plenarinių sesijų datas galima pasitikrinti kalendoriuje.

Vizitų laikas

Savaitgaliais ir nedarbo ar valstybinių švenčių dienomis vizitai nevyksta. 2021 m.: 01/04 – 02/04, 05/04, 13/05 –  14/05, 24/05, 21/07, 01/11 – 02/11, 23/12 –  31/12.

Multimedijos gidai¹ Pirmadienis – Ketvirtadienis Penktadienis
10:00 – 16:00 10:00 – 13:00
Multimedijos gidai¹
 
Pirmadienis – Ketvirtadienis
10:00 – 16:00
Penktadienis
10:00 – 13:00
Pokalbiai-pranešimai Pirmadienis
11:00 ir 15:00
Pokalbiai-pranešimai
 
Pirmadienis
11:00 ir 15:00
 
 
Plenarinės sesijos² Trečiadienis Ketvirtadienis
15:00 – 17:30 9:00 − 12:00
Plenarinės sesijos²
 
Trečiadienis
15:00 – 17:30
Ketvirtadienis
9:00 − 12:00
  1. „Covid-19“: pritaikytas darbo laikas. Paskutiniai lankytojai vizito naudojantis multimedijos gidu įleidžiami Pirmadieniais -Ketvirtadieniais 15.00 val. ir Penktadieniais 12.00 val.
  2. Plenarinės sesijos Briuselyje Europos Parlamento kalendoriuje pažymėtos raudona spalva kaip 2 dienų blokas.
    • 2021: Kovo 24 – 25 d., Birželio 23 – 24 d., Lapkričio10 – 11 d.

Grupės (dėl Covid-19 sustabdyti)

Vizitai vietoje

Vizitai į plenarinių posėdžių salę gali būti organizuojami grupėms nuo 10 iki 100 žmonių, todėl juos reikia rezervuoti prieš 2–3 mėnesius. Vizitai patvirtinami, priklausomai nuo salių ir pranešėjų užimtumo.

Grupių vizitai trunka 1–2 valandas ir susideda iš personalizuoto EP personalo nario pokalbio-pranešimo apie Europos Parlamento vaidmenį ir galias, klausimų ir atsakymų sesijos bei apsilankymo plenarinių posėdžių salės lankytojų galerijoje. Vizitai vyksta visomis 24 Europos Sąjungos kalbomis nuo pirmadienio iki penktadienio. Priklausomai nuo Europos Parlamento kalendoriaus, grupės taip pat gali valandą stebėti plenarinę sesiją iš lankytojų galerijos.

Savaitgaliais, darbo dienomis ar valstybinių švenčių dienomis vizitai negalimi.

Grupės vadovai gali rezervuoti vizitą, užpildydami internetinę rezervacijos formą.

 

Apsilankymai keliose vietose

Užpildydami rezervaciją, paminėkite, jei norite derinti savo apsilankymą plenarinėje posėdžių salėje su Parlamentariumu ir (arba) Europos istorijos namais. Išankstinis pranešimas padės užtikrinti jūsų sklandų vizitą.

Covid19 priemonės

  • Prašome rezervuoti savo vizitą internetu. Jei neturėsite rezervacijos, būsite įleidžiami tik tuo atveju, jei viduje bus pakankamai vietos.
  • Prašome atsinešti savo veido kaukę.
  • Prie įėjimo turėsite patikrinti temperatūrą ir jums nebus leista įeiti, jei jūsų temperatūra aukštesnė nei 37,7 ° C.
  • Visi individualūs lankytojai savo vizito metu eina nustatytu maršrutu.
  • Jūs turite laikyti 1,5 m atstumu nuo kitų lankytojų.

Apsauga

Norint patekti į Europos Parlamento pastatus, reikalingas galiojantis asmens dokumentas (asmens tapatybės kortelė arba pasas).

Visi lankytojai ir jų rankinės prieš įeinant patikrinami panašiai, kaip oro uoste. Šaunamieji ginklai, sprogstamosios ar degiosios medžiagos, pipirinių dujų balionėliai, aštrūs daiktai ir kiti ginklais laikytini objektai draudžiami. Vadovaujantis Belgijos nacionalinės teisės aktais, kai kurie draudžiami daiktai gali būti perduoti policijai.

Lankytojų erdvėje fotografuoti ir filmuoti leidžiama, tačiau saugumo erdvėje ir plenarinių posėdžių salės stebėjimo galerijoje vykstant plenariniam posėdžiui draudžiama.
 

Prieinamumas

Riboto judumo lankytojams „Hemicycle“ lankytojų įrengimas suteikia galimybę patekti į neįgaliųjų vežimėlius, o mūsų darbuotojai pasirengę suteikti pagalbą.

Vizito metu mūsų darbuotojai mielai bendradarbiaus su vertėjais į gestų kalbą. Šių vertėjų paslaugomis turėtų pasirūpinti grupių vadovai.

Jeigu jums būtina speciali pagalba, prašome pranešti mums iš anksto.

Paslaugos (dėl Covid-19 sustabdyta)

Pamatykite Europos demokratijos širdį ir sužinokite apie Europos Parlamento vaidmenį keičiant Europos ateitį Briuselio plenarinių posėdžių salėje.

Plenarinių posėdžių salė

Paul-Henri Spaak building
Rue Wiertz / Wiertzstraat 60
B-1047 Brussels
Belgium

Kaip atvykti

Europos Parlamentas yra šalia stoties „Brussels-Luxembourg“.

Sprendimai akliesiems
Kavinė
Sprendimai kurtiesiems
Restoranas
Bagažo saugykla
Judėjimo negalia
Belaidis internetas

Praktinė informacija

Tęskite vizitą

  

EP pokalbiai internetu

Kitos vietos
60'
10-300
24

Europos jaunimo seminarai internetu

Kitos vietos
16
26
metų
120'
10-40
EN, FR, DE

Europos stotis

Briuselis
Europos stotis
15'
1
24

Parlamentariumas

Briuselis
Parlamentariumas
60'
6
24