Apsilankymas plenarinių posėdžių salėje Briuselyje koronaviruso pandemijos metu 

Apsilankymas plenarinių posėdžių salėje Briuselyje koronaviruso pandemijos metu

Briuselis
Plenarinių posėdžių salė

Buvo nustatytos higienos ir saugos priemonės, leidžiančios apsilankyti plenarinių posėdžių salėje koronaviruso pandemijos metu. Prašome atidžiai perskaityti informaciją, kad pasiruoštumėte vizitui.

60'
1-9
24

Apsilankymas plenarinių posėdžių salėje Briuselyje koronaviruso pandemijos metu

Briuselis
Plenarinių posėdžių salė

Džiaugiamės galėdami jus vėl priimti Europos Parlamento plenarinių posėdžių salėje! Galite apsilankyti įspūdingoje plenarinių posėdžių salėje, kuri naudojama vykstant didžiausioms ir svarbiausioms Europos Parlamento diskusijoms. Apsilankymai vyksta naudojantis multimedijos gidais 24 kalbomis. Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

Vizitų laikas

Savaitgaliais ir nedarbo ar valstybinių švenčių dienomis vizitai nevyksta. 2020 m., lapkričio 2 d. ir nuo gruodžio 24 d. iki 2020 m. sausio 3 d. imtinai.

Multimedijos gidai¹ Pirmadienis – Ketvirtadienis Penktadienis
10:00 – 16:00 10:00 – 13:00
Multimedijos gidai¹
 
Pirmadienis – Ketvirtadienis
10:00 – 16:00
Penktadienis
10:00 – 13:00
Pokalbiai-pranešimai Pirmadienis
11:00 ir 15:00
Pokalbiai-pranešimai
 
Pirmadienis
11:00 ir 15:00
 
 
 1. „Covid-19“: pritaikytas darbo laikas. Paskutiniai lankytojai vizito naudojantis multimedijos gidu įleidžiami Pirmadieniais -Ketvirtadieniais 15.00 val. ir Penktadieniais 12.00 val.

Privaloma rezervacija

Rezervacijos metu lankytojai bus paprašyti pasirinkti laiko intervalą ir pateikti asmeninę informaciją. Lankytojai turi atsispausdinti savo užsakymo patvirtinimą ir aplankymo dieną jį atsinešti arba parodyti savo mobiliajame įrenginyje.

Rezervacijas reikia atlikti internetu

Jei lankytojai negali iš anksto užsisakyti laiko, jie gali kreiptis į lankytojų įėjimo informacijos punktą ir bus priimti, atsižvelgiant ar yra laisvų vietų.

Lankytojų prašoma kiek įmanoma laikytis nurodyto laiko.

Higienos priemonės, taikomos vizito metu

Siekiant užtikrinti saugų ir malonų apsilankymą visiems, lankytojų maloniai prašoma laikytis šių priemonių:

 • Lankytojų zonoje vyresniems nei 12 metų lankytojams veido kaukės yra privalomos. Jos taip pat rekomenduojamos ir vaikams.
 • Turi būti taikomos socialinio atsiribojimo taisyklės. Lankytojų maloniai prašoma išlaikyti bent 1,5 m atstumą.
 • Prie įėjimo ir prie maršruto yra dezinfekavimo gelio. Lankytojai raginami juo pasinaudoti savo vizito metu.
 • Įėjimo metu atliekamas saugumo patikrinimas, įskaitant temperatūros patikrinimą naudojant skaitytuvą.
 • Lankytojai gali pasinaudoti neprižiūrima savitarnos rūbine. Nepaisant to, lankytojų maloniai prašoma keliauti kuo lengviau.
 • Individualiems lankytojams bus pasiūlyti nešiojamieji multimedijos gidai viso apsilankymo metu. Siekiant kiek įmanoma sumažinti užsikrėtimo riziką, kiekvienam lankytojui yra prieinamos vienkartinės ausinės. Tačiau mes labai raginame lankytojus atsinešti savo asmenines ausines. Multimedijos gidai dezinfekuojami po kiekvieno panaudojimo. Jei norite, galite atsisiųsti multimedijos gido turinį prieš apsilankymą savo asmeniniame įrenginyje. Programą „EP Visit“ galima rasti Apple Store ir Google Play.
 • Vienpusis maršrutas per lankytojų zoną ir plenarinių posėdžių salės lankytojų galeriją žymimas ženklais ant grindų ir panelių. Lankytojų prašoma laikytis šio maršruto.
 • Visa įranga (pvz., multimedijos gidai), taip pat viešosios sanitarinės patalpos ir kitos jautrios zonos (rankenos, durys) reguliariai valomos.

Kokių priemonių dar galima imtis, siekiant apsisaugoti ir apsaugoti kitus lankytojus?

 • Jei lankytojai jaučiasi blogai arba neseniai (per pastarąsias 14 dienų) kontaktavo su sergančiu asmeniu, vizitą reikia atidėti.
 • Lankytojai turėtų dažnai plauti rankas muilu ir vandeniu.
 • Lankytojai turėtų išlaikyti mažiausiai 1,5 metro atstumą.
 • Lankytojai turėtų riboti žmonių, su kuriais susitinka, skaičių.
 • Viešajame transporte ir judriose viešosiose vietose lankytojai turėtų dėvėti veido kaukę.
 • Lankytojai kiekvieną kartą turėtų atsikosėti ar čiaudėti į naują popierinę nosinę ir išmesti ją į uždarą šiukšliadėžę. Jei nėra popierinės nosinės, lankytojai turėtų kosėti ar čiaudėti į alkūnės vidų.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos apie COVID-19 virusą ir prevencijos priemones Belgijoje, eikite į www.info-coronavirus.be.

Europos Parlamentas realiu laiku stebi situaciją ir atitinkamai pritaikys savo priemones.

Atnaujinta: 01/10/20