Parlamentariumas 

Parlamentariumas

Briuselis
Parlamentariumas

Susipažinkite su Europos Parlamento gyvenimu Parlamentariume, didžiausiame Europoje parlamentui priklausančiame lankytojų centre, ir suprasite, kodėl jame apsilankė jau daugiau nei 2 mln. žmonių.

90'
10
24

Parlamentariumas

Briuselis
Parlamentariumas

Naudodamiesi multimedijos gidais, lankytojai sužino svarbiausius faktus apie Europos Parlamentą: jiems paaiškinama, kaip siekiama Europos šalių bendradarbiavimo, kaip dirba Europos Parlamentas ir ką daro jo nariai, kad atremtų šiandienos iššūkius.

Informacija čia pateikiama visomis 24-iomis oficialiosiomis Europos Sąjungos kalbomis. Lankytojų centras veikia septynias dienas per savaitę. Įėjimas į jį nemokamas. Jis visapusiškai prieinamas neįgaliems lankytojams.

Parlamentariumo kolekcija tikrai gausi ir jis turi ką pasiūlyti bet kurio amžiaus žmonėms Lankytojai patys planuoja savo vizitą. Jis vidutiniškai trunka apie 90 minučių. Teikiami specialūs pasiūlymai mokyklų grupėms ir šeimoms.

Darbo laikas

Pirmadienis Antradienis – penktadienis Šeštadienis ir sekmadienis
13.00–18.00 9.00–18.00 10.00–18.00
Pirmadienis
13.00–18.00
Antradienis – penktadienis
9.00–18.00
Šeštadienis ir sekmadienis
10.00–18.00

Paskutinieji lankytojai įleidžiami likus pusvalandžiui iki uždarymo.

Centras nedirba: sausio 1 d., gegužės 1 d., lapkričio 1 d., gruodžio 24, 25, 31 d.

Parlamentariumo ekspozicija

Pradėkite vizitą nuo kelionės Europos istorijos ir integracijos vingiais. Pasimėgaukite Europos ir jos Parlamento 360°vaizdu Parlamentariumo kino salėje. Sužinokite, kaip Parlamentas dirba, kaip priimami teisės aktai ir kodėl Europos politika svarbi. Susipažinkite su Europos Parlamento nariais ir susipažinkite su ateities iššūkiais, apie kuriuos Jums paaiškins frakcijų vadovai. Nusifotografuokite mūsų fotokabinoje ir sužinokite, kas vyksta Europos Parlamente realiuoju laiku.

Interaktyvus grindų žemėlapis atveria lankytojams galimybę leistis į virtualią kelionę po Europą, susipažįstant su daugiau nei 100 pasakojimų apie mūsų žemyno įvairovę. Prisėskite jaukiame namų aplinką primenančiame kambaryje ir pasiklausykite ES piliečių istorijų apie tai, kokią įtaką jiems daro ES.

Fate un viaggio virtuale ora.

Saugumas

Norint patekti į Europos Parlamento pastatus, reikalaujama parodyti galiojantį asmens dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Visi lankytojai ir jų rankinės prieš įeinant patikrinami panašiai, kaip oro uoste. Šaunamieji ginklai, sprogstamosios ar degiosios medžiagos, pipirinių dujų balionėliai, aštrūs daiktai ir kiti ginklais laikytini objektai draudžiami. Vadovaujantis Belgijos nacionalinės teisės aktais, kai kurie draudžiami daiktai gali būti perduoti policijai.

Prieinamumas

Jeigu Jums būtina speciali pagalba, praneškite apie tai Parlamentariumui iš anksto.

Riboto judumo lankytojai
Parlamentariume į visas patalpas galima patekti su neįgaliojo vežimėliu. Mūsų darbuotojai visada mielai padė

Regos sutrikimų turintys lankytojai
Parlamentariumas išduoda multimedijos gidus su specialiais garso įrašais, kuriuose apibūdinama salė, turinys ir pagrindiniai objektai. Jutikliniai Brailio planai prieinami olandų, anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis. Dviejose salėse galima naudotis Brailio klaviatūra. Galima atsivesti ir šunį vedlį.

Klausos sutrikimų turintys lankytojai
Multimedijos giduose yra vaizdo įrašai gestų kalba angliškai (BSL), prancūziškai (LSF), vokiškai (DGS), olandiškai (NGT), Belgijos prancūzų (LSFB), flamandų (VGT), vengrų (MJNY), tarptautine gestų kalba (SI). Parlamentariumas visapusiškai aprūpintas indukcinėmis kilpomis.

Paslaugos

Parlamentariume galima naudotis rakinamomis spintelėmis, čia veikia suvenyrų parduotuvė, yra tualetai ir veikia kavinė, kurioje rasite gaiviųjų gėrimų ir gardžių užkandžių.

Jeigu grupė pageidauja valgyti kavinėje vizito Parlamentariume metu, rekomenduojame rezervuoti vietas iš anksto telefonu +32(0)2 284 36 48 arba e. paštu restauration-reservations-bruxelles@ext.ep.europa.eu.

 

Parlamentariumas

Willy Brandt building
Place du Luxembourg / Luxemburgplein 100
B-1050 Brussels
Belgium

Kaip atvykti

Europos Parlamentas yra šalia stoties „Brussels-Luxembourg“.

Wi-fi

Praktinė informacija

Tęskite vizitą

  

Patirkite Europą – „Europa Experience“

Kitos vietos

Tarpgalaktinis talentų šou

Briuselis
Parlamentariumas
10
14
metų
60'
4-5
24

Vaidmenų žaidimas

Briuselis
Parlamentariumas
14
18
metų
150'
16-32
24

Žaidimas „Luna“

Briuselis
Parlamentariumas
6
10
metų
60'
4-10
24