Jeano Monnet namas 

Jeano Monnet namas

Kitos vietos
Jeano Monnet namas

Jeano Monnet name pasakojama apie vieno iš šiandienos Europos kūrėjų gyvenimą ir darbą. Interaktyvi nuolatinė paroda atskleidžia, kas buvo Jeanas Monnet, ir leidžia iš arčiau pažvelgti į jo pasiekimus.

0
99
metų
45'-60'
10-25
EN, FR, DE, ES, IT

Jeano Monnet namas

Kitos vietos
Jeano Monnet namas
0
99
metų
45'-60'
10-25
EN, FR, DE, ES, IT

Europos istorija persismelkęs Jeano Monnet namas Bazoches-sur-Guyonne miestelyje – šio politiko daugybės metų nenuilstamo darbo liudininkas. Naudodamiesi multimedijos priemonėmis sužinosite, kaip Jeanas Monnet paveikė šiandienos Europą ir kokią įtaką jūsų gyvenimui daro ES institucijos.

45 km į vakarus nuo Paryžiaus esantis namas buvo ideali užuovėja nuo Prancūzijos sostinės šurmulio, kurioje J. Monnet galėjo sukurti savo Europos taikos viziją.

Įėjimas nemokamas. Apsilankymas trunka apie valandą.

Darbo laikas

Pirmadienis – penktadienis Šeštadienis ir sekmadienis
9.00–18.00 10.00–18.00
Pirmadienis – penktadienis
9.00–18.00
Šeštadienis ir sekmadienis
10.00–18.00
 
 

Muziejus nedirba: sausio 1 d., gegužės 1 d., lapkričio 1 d., gruodžio 24, 25, 31 d.

Pavieniai lankytojai

Savarankiškai atvykstantiems lankytojams ir mažesnėms nei 10 žmonių grupėms apsilankymo muziejuje iš anksto rezervuoti nereikia. Lankytojai parodą savo tempu gali apžiūrėti naudodamiesi multimedijos gidais, kuriuose informacija pateikiama prancūzų, anglų ir vokiečių kalbomis.

Grupės

Daugiau nei 10 žmonių sudaromos grupės turi iš anksto rezervuoti ir multimedijos gidus, ir ekskursijas su gidu.

Multimedijos gido informacija pateikiama prancūzų, anglų ir vokiečių kalbomis. Multimedijos gidus reikia rezervuoti bent prieš savaitę.

Ekskursijos su gidu rengiamos prancūzų, anglų, vokiečių, ispanų ir italų kalbomis. Jas reikia rezervuoti bent prieš 4 savaites. Ekskursijos gali būti specialiai pritaikomos atsižvelgiant į tai, kas labiausiai domina grupes. Jų metu didesnis dėmesio gali būti skiriama įvairioms temoms – pradedant šiandienos Europos Sąjunga ir baigiant istoriniu žvilgsniu į taiką Europoje.

Siūlomi ir kūrybiniai seminarai mokyklų grupėms, kurių metu moksleiviams gali būti pristatomos tokios temos, kaip ES pilietybė arba Europos atsakas į klimato kaitą.

Telefonai rezervacijai:
+33 (0)1 34 86 12 43
+32 (0)2 28 41 357

Kas buvo Jeanas Monnet?

Konjako gamintojų šeimoje gimęs Jeanas Monnet visą gyvenimą dirbo užsienyje. Jis nepalaužiamai tikėjo, kad žmonių stiprybė yra vienybėje. Karjeros pradžioje jis tęsė šeimos verslą, tačiau vėliau pasirinko tarptautinius finansus. Per abu pasaulinius karus jis atliko lemiamą vaidmenį įtikinant sąjungininkus suvienyti jėgas kovai.

Po 1945-ųjų J. Monnet išsikėlė tikslą rasti nuolatinį sprendimą, kad Europai nebetektų patirti karo. Tikėdamasis visiems laikams nutraukti Prancūzijos ir Vokietijos rungtyniavimą, jis kartu su Robert‘u Schumanu parengė Europos šalims skirtą anglių ir plieno produkcijos pasidalijimo planą. Tai atvėrė kelią į pirmosios Europos bendrijos – Europos anglių ir plieno bendrijos – sukūrimą ir tolesnį Europos bendradarbiavimą.

Jeano Monnet namas

7 chemin du Vieux Pressoir, Houjarray
78490 Bazoches sur Guyonne
France

Praktinė informacija

Tęskite vizitą

  

Patirkite Europą – „Europa Experience“

Kitos vietos
Europos Parlamento ryšių biurai

Europos istorijos namai

Briuselis
Europos istorijos namai
90'
10-150
24

Conference programme – Conversations on Europe

Kitos vietos
Jeano Monnet namas