SIEVIETES. “Samusocial Brussels” aprūpē nonākušo sieviešu portreti 

Spotlight
No 16-10-2020 līdz 28-02-2021

SIEVIETES. “Samusocial Brussels” aprūpē nonākušo sieviešu portreti

Briselē
“Parlamentarium”

Uzklausiet to 15 sieviešu stāstus, kuras Covid-19 krīzes laikā rada pajumti Eiropas Parlamentā.

EN, FR, NL

SIEVIETES. “Samusocial Brussels” aprūpē nonākušo sieviešu portreti

Briselē
“Parlamentarium”

Eiropas Parlamenta Apmeklētāju centrs “Parlamentarium” kopā ar humānās palīdzības dienestu “Samusocial” un Briseles Kopējo kopienas komisiju rīko izstādi “SIEVIETES. Dienesta “Samusocial Brussels” gādībā nonākušo sieviešu portreti”.

Šajā izstādē stāstīsts par 15 bezpajumtniecēm, kuras pirmajos Covid-19 krīzes mēnešos rada pajumti vienā no Eiropas Parlamenta ēkām — Helmut Kohl ēkā. Izstāde “SIEVIETES” ir fotogrāfa Gaēla Turīna (Gaël Turine) un žurnālistes Annas-Sesīlijas Uvāras (Anne-Cécile Huwart) kopdarbs. Autori ir ne tikai atspoguļojuši 15 bēdu un izmisuma stāstus, bet viņiem ir arī izdevies parādīt kvēlu vēlmi pēc labākas nākotnes. 

Izstāde būs apskatāma no 2020. gada 16. oktobra līdz 2021. gada 28. februārim. Tā ir pieejama franču un angļu valodā, un informācija par to ir arī nīderlandiešu un vācu valodā, izmantojot QR kodu, kas pieejams izstāžu telpā. 

Izstādi “SIEVIETES” apmeklētāji varēs apskatīt “Parlamentarium” ekskursijas beigās. 
 

Eiropas Parlamentā izveidotais dienesta “Samusocial Brussels” pagaidu centrs

“Samusocial” ir ārkārtas humānās palīdzības dienests, kura mērķis ir sniegt aprūpi un medicīnisko ambulatoro palīdzību un nodrošināt kopšanu bezpajumtniekiem un cilvēkiem, kas nonākuši grūtībās.

Dienests “Samusocial Brussels” ar Briseles Kopējās kopienas komisijas atbalstu Eiropas Parlamenta Helmut Kohl ēkā, kas atrodas Briselē de Meeûs laukumā, izveidoja bezpajumtnieču centru. Eiropas Parlamenta darbinieku birojos rada patvērumu kopumā 279 sievietes. Tas uzskatāms par solidaritātes izpausmi un pakalpojumu sabiedrībai. 
 

“Parlamentarium”

Esplanāde
Rue Wiertz / Wiertzstraat 60
B-1047 Brussels
Belgium

Kā tur nokļūt

Vistuvāk Eiropas Parlamentam atrodas Briseles Luksemburgas stacija.

Neredzīgu apmeklētāju ērtībām
Kafejnīca
Nedzirdīgu apmeklētāju ērtībām
Restorāns
Bagāžas glabātava
Pārvietošanās ar palīglīdzekļiem
Wi-fi

Praktiska informācija