Please fill this field
Mart LAAR Mart LAAR
Mart LAAR
Estonsko

Datum narození : , Viljandi

5. volební období Mart LAAR

Politické skupiny

  • 24-04-2003 / 30-04-2004 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů - Pozorovatel
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů) a Evropských demokratů - Člen

Národní strany

  • 24-04-2003 / 30-04-2004 : Isamaaliit (Estonsko)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Isamaaliit (Estonsko)

Poslanci

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Výbor pro hospodářské a měnové věci

Pozorovatel

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Výbor pro hospodářské a měnové věci

all-activities

Příspěvky při rozpravách v plénu

Ústní příspěvky pronesené během plenárních zasedání a písemná prohlášení k rozpravám v plénu. Článek 204čl. 171 odst. 11 jednacího řádu