Please fill this field
Sorin FRUNZĂVERDE Sorin FRUNZĂVERDE
Sorin FRUNZĂVERDE
Románia

Születési idő : , Bocșa

6. parlamenti ciklus Sorin FRUNZĂVERDE

Képviselőcsoportok

  • 10-12-2007 / 07-01-2008 : az Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) és az Európai Demokraták Képviselőcsoportja - Tag
  • 08-01-2008 / 04-06-2008 : az Európai Néppárt (Kereszténydemokraták) és az Európai Demokraták Képviselőcsoportja - Az elnökség tagja

Nemzeti pártok

  • 10-12-2007 / 07-04-2008 : Partidul Democrat (Románia)
  • 08-04-2008 / 04-06-2008 : Partidul Democrat-Liberal (Románia)

Alelnök

  • 10-01-2008 / 04-06-2008 : Biztonság- és védelempolitikai albizottság

Képviselok

  • 12-12-2007 / 09-01-2008 : Biztonság- és védelempolitikai albizottság
  • 13-12-2007 / 04-06-2008 : Külügyi Bizottság
  • 18-12-2007 / 04-06-2008 : A Dél-Kelet-Európa országaival fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 16-01-2008 / 04-06-2008 : Az EU-Macedónia Volt Jugoszláv Köztársaság Parlamenti Vegyes Bizottságba delegált küldöttség

Póttag

  • 12-12-2007 / 08-01-2008 : Gazdasági és Monetáris Bizottság
  • 18-12-2007 / 08-01-2008 : A Japánnal fenntartott kapcsolatokért felelős küldöttség
  • 09-01-2008 / 04-06-2008 : Fejlesztési Bizottság

all-activities

Részvétel a plenáris ülés vitáiban

A plenáris ülésen elhangzott beszédek és a plenáris vitákhoz kapcsolódó írásbeli nyilatkozatok. 204. cikk és 171. cikk (11) bekezdés

Az Európai Unió szerepe Irakban (vita)

12-03-2008 P6_CRE(2008)03-12(11)

Koszovó (vita)

20-02-2008 P6_CRE(2008)02-20(9)

Jelenléti ív

Ez a jelenléti ív a 6. parlamenti ciklus plenáris üléseiről készült jegyzőkönyvek kivonata. A benne található információ csak tájékoztatási célokat szolgál, és az Európai Parlament képviselőinek hivatali idejére terjed ki. Szerkesztetlen adatokat tartalmaz, amelyeken még nem eszközölték a javítást a betegség, szülési vagy szülői szabadság, a jóváhagyott hivatalos parlamenti kiküldetés és hasonló okok miatt indokolt távollét és igazolt hiányzás esetében.