Miroslav BENEŠ Miroslav BENEŠ
Miroslav BENEŠ
Czechy

Data urodzenia : , Strakonice

Piąta kadencja Parlamentu Miroslav BENEŠ

Grupy polityczne

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Obserwator
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Grupa Europejskiej Partii Ludowej (Chrześcijańscy Demokraci) i Europejskich Demokratów - Członek

Partie krajowe

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Občanská demokratická strana (Czechy)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Občanská demokratická strana (Czechy)

Deputowani

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Komisja Kontroli Budżetowej

Obserwator

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Komisja Kontroli Budżetowej