Rui AMARAL Rui AMARAL
Rui AMARAL
Portugal

Sünnikuupäev : , Porto

Teine ametiaeg Rui AMARAL

Fraktsioonid

  • 13-02-1986 / 05-04-1987 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Liige
  • 06-04-1987 / 13-09-1987 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees
  • 14-09-1987 / 13-05-1988 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees
  • 14-05-1988 / 24-07-1989 : Liberaalide ja demokraatlike reformistide partei fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad

  • 13-02-1986 / 13-09-1987 : Partido Social Democrata (Portugal)
  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Partido Social Democrata (Portugal)

Asepresident

  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Euroopa Parlament
  • 21-01-1987 / 13-09-1987 : Euroopa Parlamendi juhatus
  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlament
  • 14-09-1987 / 24-07-1989 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed

  • 16-02-1986 / 12-09-1986 : Noorsoo, kultuuri, hariduse, teabe ja spordi komitee
  • 26-02-1986 / 07-05-1986 : Ühenduse ja Austria vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 07-05-1986 / 20-01-1987 : Ühenduse ja Pärsia lahe äärsete riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-09-1986 / 20-01-1987 : Eelarvete komitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Eelarvete komitee
  • 26-10-1987 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Malta vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-07-1989 / 24-07-1989 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Contadora grupi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige

  • 20-02-1986 / 20-01-1987 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 21-01-1987 / 24-07-1989 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee