Andrus ANSIP Andrus ANSIP
Andrus ANSIP

Uueneva Euroopa fraktsioon

Liige

Eesti - Eesti Reformierakond (Eesti)

Sünnikuupäev : , Tartu

Kaheksanda koosseisu ametiaeg Andrus ANSIP

Fraktsioonid

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Euroopa Demokraatide ja Liberaalide Liidu fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Eesti Reformierakond (Eesti)

Liikmed

  • 01-07-2014 / 21-10-2014 : Tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjon
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegatsioon ELi-Kasahstani, ELi-Kõrgõzstani, ELi-Usbekistani ja ELi-Tadžikistani parlamentaarsetes koostöökomisjonides ning Türkmenistani ja Mongooliaga suhtlemiseks
  • 22-10-2014 / 31-10-2014 : Eelarvekomisjon

Asendusliige

  • 01-07-2014 / 31-10-2014 : Regionaalarengukomisjon
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegatsioon ELi-Ukraina parlamentaarses assotsieerimiskomitees
  • 14-07-2014 / 31-10-2014 : Delegatsioon Euronesti parlamentaarses assamblees

Parlamendi põhitegevus

Resolutsiooni ettepanek(ud)

Resolutsiooni ettepanekud esitatakse päevakajalistel teemadel komisjoni, fraktsiooni või vähemalt 5% parlamendiliikmete taotluse alusel ning need pannakse täiskogul hääletusele. Kodukorra artiklid 132, 136, 139 ja 144

Deklaratsioonid

Kuupäevaga varustatud ja allkirjastatud deklaratsiooni originaal on arhiveeritud Euroopa Parlamendis.

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg