Please fill this field
Bogusław LIBERADZKI Bogusław LIBERADZKI
Bogusław LIBERADZKI

Skupina naprednega zavezništva socialistov in demokratov v Evropskem parlamentu

Član

Poljska - Sojusz Lewicy Demokratycznej (Poljska)

Datum rojstva : , Sochaczew

Peti parlamentarni mandat Bogusław LIBERADZKI

Politične skupine

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Skupina Stranke evropskih socialistov - Opazovalec
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Skupina Stranke evropskih socialistov - Član

Nacionalne stranke

  • 23-04-2003 / 30-04-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Poljska)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Sojusz Lewicy Demokratycznej (Poljska)

Poslanci

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Odbor za regionalno politiko, promet in turizem

Opazovalec

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Odbor za regionalno politiko, promet in turizem
  • 03-12-2003 / 30-04-2004 : Začasni odbor za izboljšanje varnosti na morju

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg