Aline ARCHIMBAUD Aline ARCHIMBAUD
Aline ARCHIMBAUD
Франция

Роден : , Belfort

3-ти парламентарен мандат Aline ARCHIMBAUD

Политически групи

  • 06-07-1992 / 18-07-1994 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член

Национални партии

  • 06-07-1992 / 18-07-1994 : Les Verts-Europe-Ecologie (Франция)

членове

  • 10-07-1992 / 18-07-1994 : Комисия по външноикономически отношения
  • 18-09-1992 / 16-09-1993 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейската икономическа общност (АКТБ-ЕИО)
  • 17-09-1993 / 18-07-1994 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейската икономическа общност (АКТБ-ЕИО)