Please fill this field
Caterina CHINNICI Caterina CHINNICI
Caterina CHINNICI

Europos Parlamento socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija

Narė

Italija - Partito Democratico (Italija)

Gimimo data : , Palermo

Gyvenimo aprašymas Caterina CHINNICI

Originalo kalba : IT


Gyvenimo aprašymas   (Ši informacija skelbiama tik Parlamento narės atsakomybe)

Atnaujinta: 25/02/2015

Išsilavinimas (mokslo laipsniai, pedagoginiai vardai ir diplomai)

  • 1971-1976 : universitetas, kita (universiteto lygmuo): teisė

Profesinė karjera

  • 1979-2014 : teisėja (valstybės tarnyba, valstybės valdžia (kitos sritys))
  • 19/07/2012-10/04/2014 : nepilnamečių teisingumo skyriaus vadovė (valstybės tarnyba, valstybės valdžia (kitos sritys))
  • 09/1995-05/2009 : Italijos Respublikos nepilnamečių prokurorė (valstybės tarnyba, valstybės valdžia (kitos sritys))

Politinė karjera

Pareigos regiono valdžios institucijose

  • 06/2009-12/2009 : už šeimos ir socialinę politiką atsakinga regiono tarybos kolegijos narė
  • 01/2010-07/2012 : už vietos savivaldą ir viešąją tarnybą atsakinga kolegijos narė

Kontaktai

Bruxelles

Strasbourg