Nagłówki 

Nagłówki 

       

Sprawy UE 
 

Fundusz UE o wartości 5 miliardów euro wesprze ludzi, firmy i kraje dotknięte wystąpieniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

       

Osoby w niebezpieczeństwie po przejęciu władzy w Afganistanie przez talibów powinny otrzymać pomoc, stwierdzili europosłowie podczas debaty na temat przyszłości tego kraju.

Udostępnij tę stronę Twitter

🗓️ 📽️ Już 21/09 w całej UE odbędą się bezpłatne pokazy filmu „Kolektyw” - zwycięzcy Nagrody Publiczności LUX PE 🏆.… https://t.co/Y2I9wXi9Dn

Najnowsze materiały wideo 

       
(Długość materiału wideo:)  
       
(Długość materiału wideo:)  
       
(Długość materiału wideo:)  

Zobacz również: 

       
Priorytet 

Priorytet 
Polityka zdrowotna UE 

Społeczeństwo 
 

Polityka zdrowotna UE ma na celu wspieranie zdrowia, ochronę przed zagrożeniami dla zdrowia i harmonizację strategii między państwami członkowskimi.

       

Świat 
 

Zatrzymanie Aleksieja Nawalnego to tylko jeden z ostatnich powodów napięć między UE a Rosją. Przeczytaj o przyczynach spięć i o pozycji Parlamentu.

       

Sprawy UE 
 

Debata o stanie UE, dotycząca bilansu za miniony rok i planów na przyszłość, odbędzie się 15 września w Strasburgu. Oglądaj ją na żywo!

       
Priorytet 

Priorytet 
Migracja : wspólne wyzwanie 

Społeczeństwo 
 

Wyzwanie migracyjne: jak UE radzi sobie z napływem osób ubiegających się o azyl i migrantów do Europy? Dowiedz się o pracach Parlamentu w zakresie migracji, azylu i granic UE.

       
Priorytet 

Priorytet 
Stosunki UE-Wielka Brytania 

Sprawy UE 
 

Przeczytaj o ewolucji stosunków UE-Wielka Brytania od czasu wyjścia tego kraju z Unii i o tym, jak będzie wyglądać współpraca w licznych obszarach, od handlu po zmianę klimatu.

       
Priorytet 

Priorytet 
Erasmus+ 

Społeczeństwo 
 

Dowiedz się więcej, w jaki sposób Parlament wspiera unijny program na rzecz edukacji, rozwoju zawodowego, młodzieży i sportu w Europie

       

Sprawy UE 
 

Dowiedz się więcej o Erasmus+, flagowym programie UE, który wspiera edukację, szkolenia, sport i młodzież.

Powiadomienie mailem 

Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię tematach