Nagłówki 

Nagłówki 

       

Sprawy UE 
 

Posłowie przeanalizowali plany Komisji Europejskiej 14 września, aby upewnić się, że UE idzie we właściwym kierunku. Zobacz podsumowanie debaty o stanie Unii Europejskiej 2022.

Udostępnij tę stronę Twitter

📆 🇪🇺 Już jutro w Parlamencie Europejskim początek tygodnia posiedzeń komisji parlamentarnych oraz grup politycznych. Sprawdź, czym zajmą się posłowie: 👉 [EN] https://t.co/jMFN03oaS8 https://t.co/NG99Opiows

Najnowsze materiały wideo 

       
(Długość materiału wideo:)  

 
       
(Długość materiału wideo:)  
       
(Długość materiału wideo:)  
       
(Długość materiału wideo:)  

Zobacz również: 

       

Aby pomóc UE osiągnąć ambitne cele redukcji emisji w walce ze zmianą klimatu, Parlament pracuje nad przyspieszeniem rozwoju bardziej ekologicznych alternatyw, takich jak energia odnawialna.

       

Sprawy UE 
 

Co roku we wrześniu, Przewodniczący lub Przewodnicząca Komisji Europejskiej wygłasza w Parlamencie Europejskim orędzie o stanie UE (SOTEU).

       

Sprawy UE 
 

14 września posłowie i posłanki do PE ocenią prace Komisji, aby upewnić się, że jej działania są odpowiedzią na najważniejsze potrzeby Europejczyków. Tę debatę możesz śledzić na żywo!

       

Świat 
 

UE negocjuje umowy handlowe na całym świecie, ale wymagają one zatwierdzenia przez Parlament Europejski. Zapoznaj się z ogólnym zarysem toczących się negocjacji.

Powiadomienie mailem 

Zarejestruj się, aby otrzymywać powiadomienia o interesujących Cię tematach