Please fill this field
Domènec RUIZ DEVESA Domènec RUIZ DEVESA
Domènec RUIZ DEVESA

Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu

Član

Španjolska - Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Datum rođenja : , ALICANTE

9. parlamentarni saziv Domènec RUIZ DEVESA

Klubovi zastupnika

  • 02-07-2019 ... : Klub zastupnika Progresivnog saveza socijalista i demokrata u Europskom parlamentu - Član

Nacionalne stranke

  • 02-07-2019 ... : Partido Socialista Obrero Español (Španjolska)

Potpredsjednik

  • 26-09-2019 ... : Izaslanstvo za odnose s Irakom

Zastupnik

  • 02-07-2019 / 25-09-2019 : Izaslanstvo za odnose s Irakom
  • 02-07-2019 ... : Odbor za kulturu i obrazovanje
  • 02-07-2019 ... : Odbor za ustavna pitanja

Zamjenik

  • 02-07-2019 / 04-07-2019 : Odbor za razvoj
  • 02-07-2019 / 03-12-2019 : Izaslanstvo za odnose s Iranom
  • 05-07-2019 ... : Odbor za predstavke
  • 08-07-2019 ... : Odbor za građanske slobode, pravosuđe i unutarnje poslove
  • 22-10-2019 ... : Izaslanstvo za odnose s Palestinom
  • 04-12-2019 ... : Izaslanstvo za odnose s državama Mašreka

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg