Please fill this field

Apie

Sveikinimo kalba

Petra De Sutter, Chair of the Internal Market and Consumer Protection Committee Petra De Sutter, Chair of the Internal Market and Consumer Protection Committee
IMCO Committee Chair © European Union 2019 - EP
IMCO komitetas yra atsakingas už teisinę ES vidaus rinkos, įskaitant bendrąją skaitmeninę rinką, muitus ir vartotojų apsaugą, taisyklių priežiūrą ir tikrinimą.

Šioje svetainėje galite sekti mūsų komiteto darbą: čia rasite darbotvarkes, posėdžių dokumentus, informaciją apie klausymus / praktinius seminarus, internetines vaizdo transliacijas ir mūsų naujienlaiškį.
Gerai reglamentuojama bendroji rinka nepaprastai svarbi klestėjimui, inovacijoms ir konkurencingumui skatinti. Norint saugoti vartotojų teises ir gerovę, būtinas geresnis ES vartotojų apsaugos taisyklių įgyvendinimas ir nuolatinis jų derinimas.
Mūsų laukia daugybė iššūkių ir galimybių, įskaitant tolesnį bendrosios skaitmeninės rinkos potencialo išlaisvinimą ir bendrosios paslaugų rinkos integracijos gilinimą. Pasaulyje, kuriame stebime sparčią technologijų kaitą, itin svarbus internetiniame ir realiame pasaulyje įgyvendinamos politikos nuoseklumas, užtikrinant teisingumo ir skaidrumo apsaugos taisykles, kad piliečiai būtų skatinami pasitikėti vidaus rinka.

Siekdamas užtikrinti, kad bendrosios rinkos taisyklės būtų praktiškos ir visapusiškai bei laiku įgyvendinamos, komitetas bendradarbiauja su valstybėmis narėmis ir Komisija.

Pirmininkauti šiam svarbiam komitetui ir dirbti su plačiam politiniam spektrui atstovaujančiais Parlamento nariais, siekiant apčiuopiamos naudos vartotojams ir įmonėms visoje bendrojoje rinkoje, yra didelė garbė.