Reģistrēties paziņojumu saņemšanai pa e-pastu

Eiropas Parlaments piedāvā bezmaksas elektronisku abonēšanas pakalpojumu, ar kura palīdzību var saņemt automātiskus e-pasta paziņojumus par to, ka noteiktās mūsu tīmekļa vietnes daļās ir pievienota jauna informācija. Tas palīdzēs jums saņemt informāciju par svarīgiem jautājumiem, izvairoties no vajadzības atgriezties tīmekļa vietnē, lai pārbaudītu jaunumus.

Lai pieteiktos šim pakalpojumam, jums ir jāaizsūta sava elektroniskā pasta adrese. Tā tiks izmantota tikai tam, lai nosūtītu jūsu pieprasīto saturu vai nodrošinātu jūsu piekļuvi jūsu abonēšanas profilam (kuru ir iespējams aizsargāt ar paroli).

Laika gaitā var mainīties to tēmu skaits, kuri ir pieejami ar šā elektroniskā abonēšanas pakalpojuma starpniecību, tādēļ jums ir regulāri jāpārliecinās, vai nav pieejamas papildus izvēles iespējas.

Vai jūs vēlētos pieteikties šim pakalpojumam?

Ja jūs vēlaties saņemt e-pasta paziņojumus par to, ka tīmekļa vietnē ir pievienota informācija par jūsu izvēlētajiem jautājumiem, piesakieties un izdariet savu izvēli.

Jūs jau esat šā pakalpojuma abonents/-e?

Vienmēr ir iespējams pieteikties šim pakalpojumam vai no tā atteikties. Jūs varat ieiet jūsu lietotāja profilā, lai izmainītu jūsu e-pasta adresi, abonementu vai izdzēst jūsu e-pasta adresi no šī pakalpojuma.

Jums nepieciešama palīdzība?

Ja jums ir nepieciešama palīdzība vai vēlaties paust ierosinājumus par e-pasta paziņošanas pakalpojumu, jānosūta ziņojums uz šādu adresi webmaster@europarl.europa.eu

Pierakstīties 

VAI

Pieslēgties