Please fill this field
Liudas MAŽYLIS Liudas MAŽYLIS
Liudas MAŽYLIS

poslanecký klub Evropské lidové strany (Křesťanských demokratů)

Člen

Litva - Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (Litva)

Úvodní stránka Liudas MAŽYLIS

Člen

ENVI
Výbor pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin
D-BY
Delegace pro vztahy s Běloruskem
DEPA
Delegace v Parlamentním shromáždění Euronest

Náhradník

INTA
Výbor pro mezinárodní obchod
BECA
Zvláštní výbor pro boj proti rakovině
DEEA
Delegace pro severní spolupráci a pro vztahy se Švýcarskem a Norskem, ve Smíšeném parlamentním výboru EU-Island a ve Smíšeném parlamentním výboru Evropského hospodářského prostoru

Poslední činnosti

Provádění právních předpisů EU týkajících se vody (B9-0401/2020) LT

17-12-2020
Písemná vysvětlení hlasování

. – Vandens pagrindų direktyva yra tinkama, tačiau akivaizdu, kad jos įgyvendinimas - ne. Pritariau šiai rezoliucijai. Geros kokybės vanduo yra kiekvieno žmogaus teisė, ir toks vanduo turi būti prieinamas ne išimtinai tik parduotuvėse esančiuose plastikiniuose buteliuose, tačiau kiekvieno iš mūsų namuose, bėgantis iš čiaupo. Ir ne tik namuose. Gaila ar negaila pigių skrydžių oro uoste sumokėti vieną kitą eurą už porą šimtų mililitrų vandens? Turime ar neturime teisės į gurkšnį vandens iš fontanėlio Barselonoje ar Strasbūre? Direktyva turi būti tinkamai įgyvendinta ir jos tikslai turi būti pasiekti: visi Europos paviršiniai ir požeminiai vandenys per ateinančius 6 metus turi pasiekti gerą būklę. Tačiau tam reikia ne tik Europos Sąjungos įsikišimo ir finansavimo. Kiekviena ES šalis narė turi įdėti savo reikiamą indėlį, nepiktnaudžiauti išimtimis ir teisingai taikyti „teršėjas moka” principą. Kad pasiektume direktyvos tikslus, turime integruoti jos nuostatas į skirtingus sektorius, tokius kaip žemės ūkis, transportas ir energetika. Situacija, kuomet mažiau nei pusė ES vandens telkinių yra geros būklės, yra nepateisinama ir turi būti veikiama ryžtingai.

Cancellation of the ENSREG mission to Belarus EN

17-12-2020 E-006957/2020 Komise
Otázky k písemnému zodpovězení

Nová strategie pro evropské malé a střední podniky (A9-0237/2020 - Paolo Borchia) LT

16-12-2020
Písemná vysvětlení hlasování

. – Nauja strategija mažoms ir vidutinėms Europos įmonėms yra ypač reikalinga COVID-19 sukeltų iššūkių kontekste. Mažos ir vidutinės įmonės patyrė didelius sunkumus prisitaikant prie naujos pandemijos nulemtos realybės. O būtent jos sudaro labai svarbią dalį visos Europos ekonomikos. Todėl pastarosioms turime teikti ypatingą prioritetą. Manau, kad yra keletas esminių elementų, kurių dėka šis pranešimas turi skatinti paramą verslui: 1. Reikia ne tik deklaratyviai orientuotis į administracinės naštos mažinimą, bet ir tam kuo greičiau nustatyti privalomus („binding“) tikslus ir rodiklius kaip ta našta bus mažinama. Taip pat, priimant naujus teisės aktus turėtų būti atsižvelgiama į tai, kokį ekonominį poveikį jie atneš mažoms ir vidutinėms įmonėms. 2. Turėtų būti mažinamos kliūtys mažoms ir vidutinėms įmonėms gauti reikalingą finansavimą. 3. Būtina skatinti bei padėti užtikrinti skaitmeninių įgūdžių plėtojimą. Tikiuosi, kad pateikti pasiūlymai padės išlaikyti palankią aplinką verslui Europoje.

Kontakt

Bruxelles

Strasbourg