Liudas MAŽYLIS Liudas MAŽYLIS
Liudas MAŽYLIS

Група на Европейската народна партия (Християндемократи)

Член

Литва - Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (Литва)

Начална страница Liudas MAŽYLIS

Член

ENVI
Комисия по околна среда, обществено здраве и безопасност на храните
D-BY
Делегация за връзки с Беларус
DEPA
Делегация в Парламентарна асамблея Евронест

Заместник

INTA
Комисия по международна търговия
BECA
Специална комисия за борба с рака
DEEA
Делегация за сътрудничество със Севера и за връзки с Швейцария и Норвегия в Съвместния парламентарен комитет ЕС – Исландия и в Съвместния парламентарен комитет на Европейското икономическо пространство (ЕИП)

Последни дейности

Liability for side effects of COVID-19 vaccine EN

22-02-2021 P-001043/2021 Комисията
Въпроси, изискващи писмен отговор

Безопасност на атомната електроцентрала в Островец (Беларус) (B9-0109/2021) LT

11-02-2021
Писмени обяснения на вот

. – Vos pradėjęs darbą Europos Parlamente iškart kėliau klausimus dėl Astravo AE veiklos ir saugumo. Todėl balsavau už šią rezoliuciją ir džiaugiuosi, kad ji sulaukė tvirto Parlamento narių palaikymo. Pirmiausia, pritariu, kad ENSREG turi atlikti išvadų rengimą iki 2021m. kovo mėn., iki elektrinei pradedant vykdyti komercinę veiklą. Europos Komisija privalo rimtai veikti šiuo klausimu siūlant priemones galinčias užtikrinti prekybos baltarusiška elektra nutraukimą. Antra, pritariu, kad sinchronizacijos panaikinimas su BRELL tinklu turi būti vykdomas kuo sparčiau, nes Baltijos šalys vieningai nenori vartoti Baltarusijoje gaminamos elektros ir taip remti autoritarinį Lukašenkos rėžimą. Rezoliucijoje tvirtai pabrėžiama, kad Astravo AE yra Baltarusijos ir Rusijos geopolitinis projektas, kuris kelią grėsmę Europos Sąjungos šalims narėms. Esu tvirtai įsitikinęs, kad Astravo AE kelia rimtą grėsmę aplinkai ir žmonių sveikatai.

Споразумение за асоцииране между ЕС и Украйна (A9-0219/2020 - Michael Gahler) LT

10-02-2021
Писмени обяснения на вот

. – Pritariu šiai rezoliucijai skirtai įvertinti 2017 m. ratifikuoto asociacijos ES susitarimo su Ukraina įgyvendinimą. Ukraina parodė jog yra pasiryžusi įgyvendinti institucines ir teisinės reformas, įskaitant ir kovą su korupcija, nors korupcijos mąstai vis dar kelia pagrįstą susirūpinimą. Valdžios decentralizacija ir savivaldos politinių galių praplėtimas taip pat yra teigimas procesas. Vis labiau atitrūkstant nuo Rusijos įtakos zonos, Ukraina per šiuos metus įrodė, kad sugeba laikytis Europos Komisijos nustatytų gairių ir mechanizmų siekiant glaudesnės integracijos. Tačiau tęsiantis kovai dėl valstybės suvereniteto savo ruožtu turime suteikti visas reikalingas priemones priešintis ne tik Rusijos dezinformacijos kampanijoms, tačiau ir kibernetinio saugumo atakoms. Žinoma, svarbu ir geopolitinis saugumas. Todėl galima pasidžiaugti, kad Ukraina sėkmingai dalyvauja bendros saugumo ir gynybos politikos (BSGP) misijose, kovinėse grupėse ir operacijose, dėl ko NATO šaliai suteikė padidintų galimybių partnerės statusą. Ukraina yra svarbi mūsų geopolitinė ir prekybos partnerė, todėl turime siekti kuo glaudesnio bendradarbiavimo įvairiose srityse.

Обратна връзка

Bruxelles

Strasbourg