Kde hledat podrobnější informace 

Máte dojem, že se Evropský parlament nachází velmi daleko od místa, kde žijete? Chtěli byste se o jeho činnosti dozvědět více? Tento oddíl vám nabízí několik způsobů, jak získat lepší představu o tom, co se v přímo voleném orgánu EU děje.

    

Kontaktní kanceláře ve vaší zemi

Kontaktní kanceláře se nacházejí ve všech členských státech a mohou odpovídat na Vaše otázky o politikách EU. Úzce také spolupracují s různými organizacemi s cílem zlepšit informovanost veřejnosti o Parlamentu a jeho činnosti. Zjistěte více o jejich činnosti a kontaktujte je.

    

Sociální média

Samozřejmě, že nebudete muset opustit svou kancelář nebo obývací pokoj, abyste s námi mohli hovořit. Jsme na všech hlavních platformách sociálních médií a rádi bychom, abyste se nám ozvali. Připojte se k nám!

    

Fakta a čísla o Evropské unii

Pokud hledáte skvělý přehled o politikách EU a o úloze Parlamentu v rámci těchto politik, tak toto je místo, kde můžete začít. Fakta a čísla jsou stručná, avšak poskytují úplný přehled a jsou pravidelně aktualizována.

    

Výzkumná služba Evropského parlamentu

The Výzkumná služba Evropského parlamentu (EPRS) je interní skupina odborníků a odbornic. Poskytuje nezávislou a objektivní analýzu aktuálních otázek, která je rovněž dostupná široké veřejnosti.

    

Dotazy občanů

Máte dotazy? Pak jednoduše kontaktujte oddělení EP pro dotazy občanů, které se bude snažit poskytnout informace o veškeré činnosti, pravomocech a organizaci Evropského parlamentu.

    

Citizens' App

Díky Citizens' App zjistíte, jaké jsou úkoly jednotlivých evropských institucí, jak se činnost EU dennodenně promítá do vašich životů i to, jakým výzvám EU čelí. Mnohé ze současných problémů totiž ovlivní i vaši budoucnost.

    

Mediální kanály věnující se parlamentům

Zajímáš se o televizní a internetové zdroje, které se zabývají činností Parlamentu v členských státech? Tak to jsi tu správně!

    

Bezpečnost a vstup

Zjistěte, jak usilujeme o rovnováhu mezi zajištěním bezpečnosti našich prostor a zachováním toho, aby Parlament zůstal otevřený pro návštěvníky.

    

RSS feeds

Seznam se s nejrůznějšími kanály RSS na naší stránce. Pomohou ti získat přehled o nejnovějších činnostech a publikacích Evropského parlamentu.

AYS home banner    
 

Pokud máte ještě nějaké otázky,

Pak jednoduše kontaktujte rubriku Dotazy občanů a náš specializovaný útvar se bude snažit poskytnout informace o veškeré činnosti, pravomocech a organizaci Evropského parlamentu.