Teabeallikad 

Kas Euroopa Parlament tundub Teile kauge? Soovite parlamendi töö kohta rohkem teada saada? Käesolev veebileht pakub Teile selleks mitmeid võimalusi, andes ettekujutuse sellest, kuidas toimib ELi ainus kodanike poolt otsevalitav institutsioon.

    

Sotsiaalmeedia

Meiega suhtlemiseks ei olegi vaja lahkuda töölaua tagant või elutoast. Meiega saab ühendust võtta kõigi peamiste sotsiaalmeediakanalite kaudu ja me ootame huviga teie kommentaare. Jälgige meid sotsiaalmeedias!

    

Euroopa Liidu teabelehed

Kui soovite saada ulatuslikumat ülevaadet ELi poliitikatest ja parlamendi rollist, siis tasub alustada siit. Teabelehed annavad lühikese, kuid täpse ülevaate konkreetsest teemadest. Teabelehti ajakohastatakse regulaarselt.

    

Euroopa Parlamendi uuringuteenistus

Euroopa Parlamendi uuringuteenistus (EPRS) on parlamendisisene mõttekoda. EPRS teostab sõltumatuid ja objektiivseid analüüse aktuaalsetel teemadel, ülevaated on kättesaadavad ka laiemale avalikkusele.

    

Citizens' App

Rakendusest Citizens' App saab muu hulgas teada, kes ELis mida teeb, kuidas see kõik teie igapäevaelu mõjutab ja millised meie kõigi tulevikku kujundavad ülesanded ELi ees seisavad.

    

Parlamentide tööd kajastavad meediakanalid

Kas tahaksid juurdepääsu tele- ja internetikanalitele, mis kajastavad parlamendi tegevust liikmesriikides? Siis oled õiges kohas!

    

Turvalisus ja pääs hoonetesse

Uurige, kuidas me püüame leida õige tasakaalu parlamendi hoonete turvalisuse tagamise ning nende külastajatele avatuna hoidmise vahel.

    

RSS-vood

Tutvu eri RSS-voogudega, mida meie veebisaidid pakuvad. Need annavad uusimat teavet Euroopa Parlamendi tegevuse ja väljaannete kohta.

AYS home banner    
 

Veel küsimusi?

Sellisel juhul saate oma küsimuse saata kodanike teabenõuete üksusele (Ask EP) ja meie teenistus annab endast parima, et vastata Euroopa Parlamendi tegevust, volitusi ja ülesehitust puudutavatele küsimusele.