Sekite informaciją 

Jums atrodo, kad Europos Parlamentas yra kažkur toli? Ką dar norėtumėte žinoti apie jo darbą? Šiame puslapyje siūlome keletą būdų dar išsamiau susipažinti su tuo, kas vyksta tiesiogiai renkamoje ES institucijoje.

    

Europos Parlamentą rasite ir savo šalyje

Visose valstybėse narėse veikiantys Europos Parlamento biurai atsakys į jūsų klausimus apie ES politiką. Be to, kad visuomenė būtų išsamiau informuojama apie Parlamentą ir jo darbą, jie artimai bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis. Sužinokite daugiau apie informacijos biurų veiklą ir susisiekite su jais.

    

Socialinė žiniasklaida

Be abejo, norint su mumis susisiekti, nebūtina keltis nuo savo rašomojo stalo ir kažkur važiuoti. Mus rasite visuose svarbiausiuose socialiniuose tinkluose. Džiaugsimės, jei apsilankysite. Prisijunkite prie mūsų!

    

Faktų apie Europos Sąjungą suvestinės

Tai puikus atspirties taškas visiems besidomintiems bendra ES politikos ir Parlamento vaidmens ją įgyvendinant apžvalga. Šios faktų suvestinės yra glaustos, tačiau leidžia susidaryti išsamų vaizdą ir yra reguliariai atnaujinamos.

    

Tyrimai ir analizė

Europos Parlamento tyrimų tarnyba (EPRS) – tai Parlamento idėjų kalvė. Ji rengia nepriklausomas ir objektyvias analizes aktualiais klausimais. Šios analizės prieinamos visiems.

    

Piliečių informavimas

Turite klausimų? Tuomet nedvejokite ir kreipkitės į „Ask EP“. Ši tarnyba padarys viską, kad atsakytų į jūsų klausimus apie Europos Parlamento veiklą, galias ir struktūrą.

    

Duomenų apsauga

Parlamentas visapusiškai įsipareigojęs saugoti jūsų teises tvarkant asmens duomenis. Čia rasite išsamesnės informacijos apie mūsų politiką.

    

Saugumas ir prieiga

Sužinokite, kaip mes stengiamės vienu metu užtikrinti mūsų patalpų saugumą ir daryti viską, kad Parlamentas liktų atviras lankytojams.

    

Citizens' App

Įsidiegę programėlę „Citizens' App“, sužinosite, kas ką veikia Europos Sąjungoje, kaip visa tai susiję su jūsų kasdienybe ir su kokiais iššūkiais susiduria ES – nuo daugelio iš jų priklausys jūsų ateitis.

AYS home banner    
 

Turite daugiau klausimų?

Tuomet tiesiog kreipkitės į „Ask EP“. Mūsų specialioji tarnyba pateiks visus atsakymus apie Europos Parlamento veiklą, galias ir struktūrą.